Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).

Finanse w motoryzacji

Czytaj...

Twoje przedsiębiorstwo na pewno może odnieść sukces, jednakże musisz postawić na innowacyjność

pracownik
Author: Benjamin Linh VU
Source: http://www.flickr.com
Co roku na rynku pojawiają się nowe firmy, które pragną odnieść sukces w świecie biznesu. Jednak w mnogich przypadkach inwestycja kończy się fiaskiem, a statystyki pokazują, że dużo firm zamyka swoje podwoje już po krótkiej działalności.

Czy księgowość jest konieczna w każdej firmie? Co powinniśmy wiedzieć w tej dziedzinie?

obliczenia finansowe
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Stosy faktur do zaksięgowania oczekują na biurku, a księgowy właściwie dopiero kończy podliczać słupki liczb, ze znudzeniem zerkając na spoczywające obok PIT-y. Większość z nas tak właśnie widzi pracę księgowego. Lecz, czy księgowość musi być nudna?Nic bardziej mylnego. Cały sekret polega na tym, aby księgowość po prostu polubić. Każda praca będzie trudna, jak właściwie nie będzie wiązała się z naszymi pasjami.

Rozliczenie PIT przez internet. Jak to zrobić?

płótno - podróż
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Blankiety on-line, programy komputerowe albo moduły finansowo-księgowe - to najszybsze metody na elektroniczne rozliczanie PIT-u.


Podstawowa aplikacja E-deklaracje jest to rządowe narzędzie, które zapewnia użytkownikom alternatywę założenia osobistego konta na Portalu Podatkowym i skorzystania z pomocnego kreatora blankietów.

W jaki sposób można zarządzać swoim czasem? Dobry kurs pozwoli osiągnąć sukces.

szkolenie
Author: tec_estromberg
Source: http://www.flickr.com
Każdy człowiek chce odpowiednio kontrolować swój czas. Układa sobie harmonogramy zadań, by zoptymalizować wykonanie zagadnień, tworzy własne szkice kwestii najważniejszych, wykonuje tylko te zadania, które są konieczne do zrobienia, nie zwraca uwagi na rzeczy niepotrzebne, które pochłaniają strasznie dużo czasu i wysiłku. Dobrze zorganizowany człowiek potrafi zarządzać własny czas pracy, sprytnie pracować. Nie wszyscy jednakże potrafią organizować swój czas. Dla takich ludzi zatem powstają szkolenia zarządzanie sobą w czasie. Czego one dotyczą?
Tags: 

W jaki sposób gazetki reklamowe odmieniły oblicze współczesnego handlu detalicznego.

promocje
Source: http://pl.freepik.com/
Hipermarkety funkcjonują w naszym kraju już od kilkunastu lat. Bardzo zmieniły one sam handel, niektórzy są wręcz zdania, że niszczą one lokalnych, niewielkich przedsiębiorców.

Dlaczego warto się ubezpieczać?

ubepieczyciel
Source: ab-ubezpieczenia.pl
W życiu spotkać nas może wiele sytuacji i nie wszystkie z nich będą dla nas przyjemne. Często na ich skutek tracimy zdrowie czy też majątek, a straty są wyjątkowo trudne do odrobienia i uciążliwe. Warto przemyśleć, co w tej kwestii mogą zagwarantować ubezpieczenia Gdynia i sprawdzić czy ich zakup nie okaże się dla nas dobrym rozwiązaniem.

Jak właściwie szukać dobrej pracy

Biznes, mężczyźni
Author: Biuro Prasowe Starter
Source: Biuro Prasowe Starter
W ciężkich czasach kryzysu młodzi absolwenci wyższych uczelni mają problem ze znalezieniem dobrze płatnej pracy. Dziś szukanie stałego zajęcia nie jest wcale proste. Chociaż na rynku pracy jest wiele propozycji, od przyszłych pracowników wymaga się coraz więcej kwalifikacji. aby sprostać wymaganiom wybranych pracodawców, powinno się ciągle poszerzać kompetencje.

Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?

rozwój firmy
Author: Enterprise Minnesota
Source: http://www.flickr.com
W trakcie prowadzenia biznesu w pewnym momencie pojawia się taki moment, w którym konieczne będzie uzyskanie dodatkowej gotówki. W tego typu momentach kluczowe jest złożenie wniosku o finansowanie zewnętrzne. Na szczęście w aktualnych czasach nie ma z tym żadnego kłopotu, gdyż na rynku funkcjonuje wiele instytucji, które są w stanie dopomóc w tego typu przypadku. Kredyty dla firm to doskonała sugestia dla przedsiębiorstw, jakie potrzebują pilnej inwestycji.

Szybkie zebranie niezbędnych funduszy bez konieczności kredytu

Piłka nożna
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Obecnie Pomimo faktu, że jesteśmy w stanie pozwolić sobie na znacznie więcej niż jeszcze parę lat temu, to okazjonalny szybki zastrzyk środków finansowych jest ciągle konieczny do realizacji licznych powszednich planów.

Dlaczego prowadząc swoją firmę trzeba także zadbać o księgowość.

perspektywa - firma
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojej firmy wiąże się z koniecznością opłacania podatków, nawet jeśli bardzo by się chciało, to na pewno nie ucieknie się od tego. Poza tym dochodzą sprawy związane z ZUSem, a jeśli się będzie miało pracowników, to i cała sfera wiążąca się z tym.

Czeka Cię rozliczenie pit - wykonaj to przy użyciu programu online!

pit 36
Author: Doug Belshaw
Source: http://www.flickr.com
Obecnie znaczna większość zadań państwowych przeprowadzana jest z użyciem internetu. Możliwe jest kreowanie licznych dokumentów za pomocą szczególnych stron on-line, na jakich przygotowywane są różnorodne formularze dostępne dla każdego.

Jakie są pomysły na inwestowanie własnych pieniędzy? Jakie różne podejścia da się wyróżnić?

niezależny doradca finansowy
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Inwestować pieniądze można na wiele sposobów. Niektórzy są w tym temacie bardziej biegli, inni średnio się na kwestii inwestowania znają. Natomiast nawet, jeśli nie mamy na ten temat zielonego pojęcia, nie oznacza wcale, iż nie powinniśmy w nic inwestować.

Jak reklamować swą działalność biznesową?

firma
Author: Gobierno Cholula
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie swojego biznesu to między innymi wielka satysfakcja, ale także mnóstwo obowiązków oraz decyzji wymagających podjęcia. Mając na uwadze to, iż drogą do powodzenia jest dotarcie do właściwie dużej liczby klientów, niezbędne jest odnalezienie efektywnych sposób na to, ażeby do nich dotrzeć. Jak reklamować własną firmę, ażeby efekty były możliwie najbardziej zadowalające?

Jakim sposobem rozliczyć podatek, szybko i skutecznie?

rozliczanie podatków
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Raz w roku, większość osób podejmujących pracę zawodową w Polsce, powinno zadeklarować się z wynagrodzenia. Zazwyczaj nie jest to zbyt skomplikowane - nierzadko rozliczenie pit opiera się o jeden dochód. Jednak niektórzy posiadają wiele źródeł zarobku, które powinni opodatkować, jest to działanie na tyle zaawansowane, że z ratunkiem może przyjść wyłącznie fachowiec lub portal podatkowy. Która z tych opcji jest skuteczniejsza?

Pages