Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).

Ciekawostki motoryzacyjne

Czytaj...

Przygotowanie maszyn rolniczych do pracy w polu

oszczędności
Author: Kristin Bolgård
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojego gospodarstwa rolnego wymaga na pewno więcej wysiłku i fachowej wiedzy. Zdobywane w ciągu wielu lat doświadczenie także sprzyja dogodnemu prosperowaniu, ale równie istotne jest właściwe przygotowanie maszyn.


Dlaczego warto dbać o maszyny?


W aktualnych czasach większe gospodarstwa rolne wykorzystują zdobycze techniki, a dzięki temu mogą w znacznym stopniu przyśpieszyć pracę.

W samochodach będą montowane wentylatory spal

auto
Author: State Farm
Source: http://www.flickr.com
Komfort podróży również ma wielkie znaczenie

Musimy sobie wydawać sprawę z tego, że nie każde elementy, które okazują się być istotne dla funkcjonowania pojazdu, czy lepszego komfortu jazdy, okazują się być zauważalne na pierwszy rzut oka. Niektóre te elementy mogą być naprawdę małe, a mimo wszystko ich zachowanie ma szansę być niesamowicie istotne, dlatego musimy zwracać rzetelną uwagę na to, czy wszystko funkcjonuje w prawidłowy sposób, tak żeby móc się cieszyć z komfortu jazdy.

Zakup używanego wozu to ważna sprawa, zaznajom się z opiniami konsumentów oraz testami specjalistów

samochód
Author: Graham C99
Source: http://www.flickr.com
Zakup samochodu bywa w każdym przypadku bardzo ważną kwestią, a zakupienie pojazdu używanego zobowiązuje do wielkiej ostrożności i rozsądku. Trzeba odpowiednio przemyśleć, czego spodziewa się po aucie i sprawdzić wszelkie jego walory i wady, by po sfinalizowaniu zakupu poczuć prawdziwą satysfakcję oraz być zadowolonym z korzystania z wozu.

Masywny sprzęt jest niezbędny do wielu prac

ciągnik siodłowy i wozidło
Na wszelkiego rodzaju budowach, wykopaliskach oraz tego typu miejscach możemy wyszukać masywne sprzęty, które umożliwiają pracę robotnikom. Powodują, że mniej się oni namęczą, iż nie muszą nic dźwigać, a równocześnie wszystko przebiega znacznie prędzej i sprawniej. Mimo wszystko prawda jest taka, że poza kilkoma sprzętami, w większości przypadków nie mamy pojęcia, co się przemieszcza na takim placu, nawet jeśli czasem bez takich sprzętów robota nie byłaby możliwa.

Kilka słów o maszynach do prac polowych

maszyny rolnicze
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
W krajach Europy Zachodniej mechanizacja rolnictwa zaczęła się już w XIX wieku. W naszym kraju zeszło się z tym trochę dłużej. Pomimo jednak opóźnienia rodowite rolnictwo niezwykle ekspresowo było w stanie dogonić rolników z Europy Zachodniej. Obecnie nie ma już gospodarstw rolnych, w których spora część zadań przeprowadzana jest własnymi rękoma.

Zmiana oleju w samochodzie po czasie zimowym – nie można o tym zapominać

prorent
Po zimnych miesiącach każdy na co dzień używany samochód potrzebuje gruntownego przeglądu. Paradoksalnie przeważająca część dzisiejszych kierowców często marginalizuje tę potrzebę posiłkując się argumentami, orbitującymi wkoło dokonywania oszczędności.


Zmiana oleju do silnika jest jednym z najczęstszych typów czynności, o której „nie pamiętają” lub raczej nie zamierzają pamiętać kierowcy.

Kupując artykuły z jakiejkolwiek dziedziny stawiaj przede wszystkim na jakość

zakupy
Author: chatime msia
Source: http://www.flickr.com
Idąc do sklepu nie za każdym razem zastanawiamy się nad tym co powinniśmy kupić. Wobec tego, w naszym koszyku nierzadko lądują całkowicie nieprzydatne rzeczy. Naszym argumentem jest to, że były one na wyprzedaży i żal było ich nie kupić.Niestety tego rodzaju zakupy nieraz kończą się katastrofą, albowiem następnie te towary leżą u nas nietknięte.

Co robić jeżeli nie chcemy jeździć dalej samochodem po wypadku? Czy warto kupić takie samochody?

porsche
Samochody powypadkowe zazwyczaj budzą ogromne kontrowersje - z jednej strony nie da się zaprzeczyć, że na rynku funkcjonuje ich ogromna ilość, a jednocześnie tak naprawdę niewiele osób chciałoby takim samochodem jeździć.

Korzyści wypływające z oferowanego obecnie leasingu samochodowego

Chevrolet
Author: Mototarget.pl
Source: © Mototarget.pl
Nowoczesne usługi umożliwiają zakup samochodu na bardzo korzystnych warunkach, więc mnóstwo osób postanawia zmienić swoje auto. W ramach proponowanych teraz przez firmy rozwiązań daje się dostrzec możliwość skorzystania z wyjątkowo atrakcyjnych umów, do jakich zalicza się leasing samochodów.

Zastanawiając się nad kupnem pojazdu dobrze jest skierować uwagę na oferty komisów samochodowych

Samochody
Author: Tom Blackman
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach praktycznie każdy człowiek posiada samochód. Wynika to tak samo z postępu przemysłu i całkowitego postępu gospodarki, lecz również z sporych potrzeb ludzi, do jakich przynależy między innymi luksus przemieszczania się. Skutkiem tego wytwórczość aut nie ustaje, a w lombardach samochodowych jest szansa, aby odnaleźć interesujące modele, które, mimo że są używane, doskonale sprawdzą się na trasach przez jeszcze dobrych kilka lat. Jeśli wobec tego mamy przed sobą zakup pojazdu zastanówmy się, czy aby rzeczywiście potrzebne jest poszukiwanie go wyłącznie w salonach.

Pewne tuningowanie innowacyjnych i każdej wielkości samochodów

przenośniki 2
Source: sxc.hu
Po polskich drogach jeżdżą różnego gatunku pojazdy. Szczególnie popularne producenta aut w zasadzie odznaczają się taką samą popularnością już od kilkudziesięciu lat. Jednak producenci pojazdów ciągle starają się wprowadzać w nich jakieś innowacje i udogodnienia, a dzięki temu potrafią trafiać w gusta obecnych posiadaczy pojazdów.


Właściwy passat b6 Tuning spowoduje, że pojazdy firmy passat bywają niezmiernie bezpieczne.

Chlapacze w każdej porze możemy zakupić

VW
Każdy lubi podróżować czystym samochodem, który świetnie się prezentuje nie tylko wewnątrz, lecz też od zewnątrz. Z tego powodu musimy robić wszystko, aby błoto wydobywające się spod kół podczas jazdy w deszczu, jak najmniej zabrudziło nasze nadwozie, ponieważ wówczas będziemy mieli gwarancję, że uda nam się swój pojazd mieć w odpowiedniej czystości.


Chlapacze muszą ukazywać właściwe rozmiary


Powinniśmy się liczyć z tym, że jadąc w deszczu, to wszystko co mieści się na ulicy, będzie wylatywało spod naszych kół oraz spadało nie jedynie na pozostałe pojazdy, lecz też na nasz.

W jaki sposób zaplanować ciekawą trasę po Polsce - 5 miejsc wartych zobaczenia

Auto - fotografia
Author: Andrew Bone
Source: http://www.flickr.com
Czasami można usłyszeć narzekania, jeśli ktoś jest zmuszony spędzić wakacje w Polsce. Jednak pogląd, że w tym państwie kompletnie nic się nie dzieje, jest nieprawdziwy. Dobrze zaplanowany wyjazd może być naprawdę ciekawy, a przeżycia jedyne w swoim rodzaju.

Regularna walka z zimą

zima - las
Author: Kristin Bolgård
Source: http://www.flickr.com
Z powodu coraz mroźniejszych temperatur, we współczesnych czasach rewelacyjnym pomysłem jest właściwe zabezpieczenie szos przed śliskością. Śliskie nawierzchnie podczas surowych i bogatych w opady zim to nieraz prawdziwa plaga dla podróżnych oraz codziennych pieszych.

Pages