Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).

Ciekawostki motoryzacyjne

Czytaj...

Kupno używanych pojazdów dostawczych.

Ciężarówka
Author: The Victorian Greens
Source: http://www.flickr.com
Na zakup używanych samochodów ciężarowych muszą głównie zdecydować się kierowcy, którzy są świadomi, że w niedługim czasie będą poszerzać działalność firmy przewozowej. Wyłącznie bowiem w ten sposób zagwarantują sobie stosowne warunki do rozwijania się i wskażą równocześnie wieloletnim, jak i nowym klientom, że naprawdę opłaca się z nimi nawiązać relację handlową. I właśnie dlatego należy się decydować na zrobienie użytku z tego typu świadczeń. Dzięki nim da się albowiem zakupić samochody w atrakcyjnych cenach, jakie są w wyjątkowo dobrym stanie.

Samochody ciężarowe – samochody, które bardzo często widać na drogach różnorakich miast

Ciężarówka
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Rozkwit gospodarczy, pieniężny oraz technologiczny przyczynił się do bardzo dużego postępu społeczeństw. Dzięki temu rozwinęło się wiele dziedzin i branż, które wpływają na udoskonalenie życia oraz funkcjonowania jednostek. Jedną z takich rzeczy, która w istotny sposób jest dla jednostek bardziej dostępna i który wywiera wpływ na ich życie są zakupy.

W jaki sposób warto pielęgnować własny pojazd, by mógł on jeździć długo i bezawaryjnie

samochód Audi
Author: Jorge de la Llama
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludziom może się wydawać, że po zakupie samochodu starczy że będą lać paliwo i płacić za plisy, i na tym koniec ich wydatków. Jednak jest to dość złudne przekonanie, gdyż poza odwiedzinami na stacji benzynowej trzeba samochód również regularnie naprawiać. Mowa tu jest tylko o naprawach planowanych, które wynikają albo z przebycia pewnej liczby kilometrów, albo z takiego zużycia części, że ich wymiana jest konieczna.

Możliwości poprawy wyglądu starszych samochodów, jak dobrze się zabrać za renowację

zielony samochód
Author: Matthew Bellemare
Source: http://www.flickr.com
Każdy pojazd z upływem czasu traci swój wygląd. Lakier pod wpływem warunków zewnętrznych, słońca, temperatury i deszczu będzie matowiał, pod wpływem rozmaitych sytuacji drogowych mogą się na nim pojawić pęknięcia albo rysy, a i środek również będzie ulegał zużyciu.

Zatroszcz się o najlepsze części wymienne do swego wozu, żeby być pewnym bezpiecznej i bezproblemowej jazdy

ciężarówka
Author: NotrucksNolife
Source: http://www.flickr.com
Obowiązkiem każdego kierowcy staje się zadbanie o właściwy stan techniczny wozu, którym jeździ. Forma auta ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo w czasie jazdy, zatem nie wolno bagatelizować tego kluczowego obowiązku.

Prosto możemy dziś kupić prezent na wieczór kawalerski

prezent
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Są takie chwile, które pragniemy zachować we własnej pamięci na zawsze, a jeszcze w dodatku pragniemy, żeby pozostała po nich jakaś fajna pamiątka. Jedną z takich sytuacji bez wątpienia jest pożegnanie się z życiem kawalerskim i przygotowywanie się do stanu małżeńskiego. Jeżeli szukamy ciekawy prezent na wieczór kawalerski, to wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarkę, a już znajdziemy coś właściwego.

Przydatne elementy wyposażenia luksusowych wozów

samochód marki mercedes
Author: order_242
Source: http://www.flickr.com
Każdy właściciel wozu pewnie przykłada ogromną wagę do dbania o niego. W szczególności cenne, ekskluzywne samochody wymagają dbałości zarówno od wewnątrz, jak również od zewnątrz. Należy pamiętać o regularnych przeglądach oraz wymianie zużytych części na nowiuteńkie, oraz także o dbanie o wóz pod względem wizualnym. Na pewno nie chcielibyśmy, żeby nowy wóz już po kilku latach wyglądał sporo gorzej.

W jaki sposób zrobić, żeby nasz pojazd znowu wyglądało ładnie? Jakie działania musimy podejmować?

Samochód osobowy
Author: Mic
Source: http://www.flickr.com
By nasz samochód służyło nam przez długie lata trzeba o nie dbać,podróżować do mechanika, naprawiać nawet bardzo drobne usterki. To co pod maską jest najistotniejsze, bo jeśli o to nie będziemy dbali, to nasze auto może długotrwale nie pojeździć. Jednak, pamiętajmy, że również istotne jest to, w jaki sposób prezentuje się nasz pojazd.

Pages