Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).

Ciekawostki motoryzacyjne

Czytaj...

Sprawdzony i komfortowy przewóz ludzi do Holandii

Pocztówka z Holandii
Author: Dekoral
Wyjeżdżając za granicę do Holandii - w celach turystycznych albo zawodowych – bezsprzecznie poświęcamy dużo czasu na odnalezienie dobrego transportu. Najprostszym i zarazem najszybszym sposobem dostania się za granicę jest naturalnie przelot samolotem, aczkolwiek nie każdy wybiera ten rodzaj transportu. Mnogość osób nie przepada za lataniem samolotem, jeszcze inne wolą nieco tańszy środek transportu. W takim wypadku świetną alternatywą są przewozy międzynarodowe.

Jak można zapewnić sobie bezpieczeństwo na śliskiej podłodze?

hybrydowy napęd
Author: Falcon® Photography
Source: http://www.flickr.com
Wg pewnego popularnego stwierdzenia, najwięcej wypadków zdarza się we własnym mieszkaniu. Jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc jest łazienka, w której przez wzgląd na obecne tam warunki można bardzo łatwo się po prostu poślizgnąć oraz przewrócić.

Wykładziny samochodowe - niepowtarzalne ozdoby, ale i nie jedynie!

opel corsa
Author: Crosa
Source: http://www.flickr.com
Samochód jest to dla bardzo wielu spośród nas nie jedynie środek transportu, lecz również i sposób na wyrażenie "siebie". Jak jednak byśmy nie spoglądali na nasze auto, jedno musimy zawsze czynić - dbać o nie, aby mogło działać jak najdłużej.

Czy wymyślenie prezentu dla faceta rzeczywiście jest tak trudne?

umięśniony mężczyzna
Source: flickr.com
Nabywanie podarunków dużej liczbie osób sprawia kłopoty. Jest to bowiem czynność wymagającego sporego skupienia, a także wyobraźni. Przy zdobywaniu rozmaitych prezentów niezwykle dużo zależy od tego, czy zna się daną osobę. Nieznanym bliżej osobom znacznie trudniej jest bowiem dobrać coś pasującego, co im się później przyda. Jeżeli z kolei daną osobę zna się bardzo dobrze, wie się o jej nawykach i wie się, co byłoby najlepszym podarunkiem. Typ podarunku zależy też od okazji, przy jakiej jest kupowany. Na przykład na święto kobiet bardzo popularnym prezenty są kwiaty. Na Boże Narodzenie podarunki są zazwyczaj bardziej zróżnicowane. Poza tym istnieje obiegowa opinia, według której o wiele trudniej jest dopasować podarunek dla mężczyzny niż dla kobiety. Bierze się to częściowo z faktu, że bardzo mało jest uniwersalnych prezentów dla panów, takich, jakimi dla kobiet są przykładowo kwiaty czy biżuteria. Z tego powodu sporo pań będących w związkach staje często przed dylematem, co podarować swojemu partnerowi.

Co jest dozwolone podczas tuningu pojazdu?

rozrząd
Author: Pulsar
Duży spojler oraz kilkadziesiąt mechanicznych koni więcej . W taki sposób poniektórzy posiadacze modyfikują swe samochody, aby przynosiły jeszcze więcej frajdy z jazdy jak też stały się przedmiotem westchnień innych kierowców.


Biorąc się za tuning swoich „czterech kółek”, warto pamiętać, że niektóre z modyfikacji mogą zostać zakwestionowane w czasie przeglądu albo policję podczas kontroli .

analiza czasu aktywności kierowców

Kierowca
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Inspektorzy ITD z wyjątkiem typowych działań sprawdzających czynionych w trakcie kontroli drogowej mogą w wyznaczonych przypadkach wykonać inspekcję w siedzibie firmy.
ITD kontrola w firmie może być przeprowadzona po wcześniejszym zawiadomieniu o tym wydarzeniu przedsiębiorcę, nie później niż tydzień przed jej planowaniem. Dodatkowo na zawiadomieniu o zamyśle wszczęcia inspekcji pokazuje odcinek pism, jakie będą analizowane w czasie inspekcji.

Wysyłka produktów poza granice naszego kraju? Rozpocznij współpracę z agencją ładunkową, a odprawa celna nie będzie Ci straszna

Budowa mostu
Author: Khairil Yusof
Source: http://www.flickr.com
Twoja marka w mig się rozszerza i rozmyślasz o tym, aby zacząć pracować też poza granicami naszego kraju? Jest tooczywiście idealny pomysł, jednak będziesz musiał się do tego rzetelnie przygotować, bowiem nie jest to takie banalne, jak w pierwszym momencie mogłoby się wydawać.

Kupno używanych pojazdów dostawczych.

Ciężarówka
Author: The Victorian Greens
Source: http://www.flickr.com
Na zakup używanych samochodów ciężarowych muszą nade wszystko zdecydować się kierowcy, którzy wiedzą, że w najbliższym czasie będą poszerzać prosperowanie spółki przewozowej. Jedynie bowiem w taki sposób zapewnią sobie odpowiednie warunki do rozwijania się oraz pokażą równocześnie wieloletnim, jak i nowym klientom, że faktycznie opłaca się z nimi nawiązywać relację biznesową. I właśnie z tego powodu należałoby się zdecydować na zrobienie użytku z takich świadczeń. Dzięki nim można albowiem kupić auta w dobrych cenach, które są w bardzo dobrym stanie.

Wyprzedaż eksploatowanych wcześniej ciężarówek.

Samochód ciężarowy
Author: Mattox
Source: http://www.sxc.hu
Osoby, które mają własne przedsiębiorstwa spedycyjne i rozszerzają w tej chwili zasięg usług muszą przy doborze nowych pojazdów sugerować się tym, iż na ten moment nad wyraz dobrze na krajowym rynku funkcjonuje wyprzedaż używanych samochodów ciężarowych. Naturalnie, kiedy kupuje się ten samochód od osób lub przedsiębiorstw godnych zaufania.

Najlepszy filtr do paliwa

samochód
Author: Graham C99
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy, by silnik naszego samochodu pracował bez zarzutu, to trzeba o niego dbać. To nie jest tak, że kupujemy samochód i już niczym poza dolewaniem do pełna nie trzeba się przejmować. Sporo osób tak twierdzi i takie osoby najczęściej korzystają z auta, aż zupełne się nie zepsuje i nie będzie już można go zreperować.

Szał zakupów online – coraz większa liczba osób decyduje się na kupowanie w Internecie.

kuchnia ze sprzętem agd
Author: Brett and Sue Coulstock
Source: http://www.flickr.com
W tym momencie specjaliści od marketingu internetowego w zgodzie stwierdzają, że mamy kontakt ze zjawiskiem jakim jest szał zakupów wirtualnych. Znaczy to, że o wiele większa ilość ludzi wybiera zakupy w sieci. W przeszłości ludzie nie byli aż tak ufni, jeśli chodzi o dokonywanie zakupów za pośrednictwem stron internetowych, jednak aktualnie tendencje te uległy znaczącej zmianie.

Czym są wykładziny bagażnikowe, do jakiego celu się je wykorzystuje oraz w jakim miejscu je można zakupić?

Konkurs WymianaOpon.pl
Author: WymianaOpon.pl
Source: WymianaOpon.pl
Są obywatele, jacy wyjątkowo troszczą się o posiadane przez siebie przedmioty. Troszczą się o nie i niemalże codziennie próbują je oczyszczać albo w odmienny wariant je konserwować.

Pages