Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).

Ciekawostki motoryzacyjne

Czytaj...

Kupno używanych pojazdów dostawczych.

Ciężarówka
Author: The Victorian Greens
Source: http://www.flickr.com
Na kupno używanych samochodów ciężarowych muszą głównie decydować się kierowcy, jacy wiedzą, że w najbliższym czasie będą rozszerzać zasięg działalności firmy logistycznej. Jedynie bowiem w ten sposób zagwarantują sobie odpowiednie warunki do rozwoju a także udowodnią jednocześnie wieloletnim, jak i potencjalnym klientom, że faktycznie warto z nimi nawiązywać transakcję biznesową. I dokładnie z tego względu trzeba się decydować na zrobienie użytku z takich świadczeń. Dzięki nim da się bowiem zakupić samochody w dobrych cenach, które są w bardzo dobrym stanie.

analiza czasu aktywności kierowców

Kierowca
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Inspektorzy ITD z wyjątkiem rutynowych czynności kontrolujących realizowanych w toku kontroli drogowej mogą w wyznaczonych sytuacjach przeprowadzić kontrolę w siedzibie firmy.
ITD kontrola w firmie może być wykonana po uprzednim zawiadomieniu o tym wydarzeniu przedsiębiorcę, nie później aniżeli siedem dni przed jej rozpoczęciem. Na dodatek na powiadomieniu o zamiarze wszczęcia inspekcji wskazuje obszar pism, które będą weryfikowane w trakcie kontroli.

Dlaczego serwisy samochodowe w Krakowie są znane w całym naszym kraju? Trochę niezbędnych wiadomości

samochód
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com
Jest to niesamowicie znaczące, dlatego że może wpływać na wiele rzeczy. I jak zdumiewająco wiadomo na nieszczęście coraz to więcej aut na naszych drogach pochodzi z importu, czyli po prostu jest sprowadzana zza granicy. Często są to samochody wykorzystywane, w następstwie tego też tak dużą popularnością w całej Polsce cieszą się serwisy samochodowe w Krakowie, które świadczą usługi na niezmiernie wysokim pułapie.

Marzysz, aby twój samochód był nietypowy? Przeczytaj, jak możesz go odmienić

folia
Author: Den Braven
Source: Den Braven
Gdy skonstruowano pierwowzór samochodu, wszyscy wiedzieli, iż nastąpiła ogromna zmiana, iż ta maszyna zawładnie sercami. Teraz świat motoryzacji jest ogromny, bardzo dochodowy i nieustannie rośnie w siłę. Samochody są ulepszane, a także tworzone w futurystycznych wersjach. Świat pędzi przed siebie, a wraz z nim motoryzacyjne pragnienia.

Jak kupić wózek widłowy?

naprawa
Author: PEO ACWA
Source: http://www.flickr.com
Wózki widłowe znajdują zastosowanie w przeróżnych przedsiębiorstwach, lecz przeważnie są one stosowane w ogromnych magazynach jak też w ogrodnictwie.


Jest duża konkurencja w branży trudniącej się produkcją wózków widłowych i innych, specjalistycznych maszyn dla firm, stąd też utrudniony jest wybór odpowiedniego wózka.

Co jest dozwolone podczas tuningu pojazdu?

rozrząd
Author: Pulsar
Duży spojler i parędziesiąt koni mechanicznych więcej . W taki sposób poniektórzy posiadacze modyfikują własne samochody, aby dawały jeszcze więcej radości z jazdy a także stały się obiektem westchnień pozostałych kierowców.


Biorąc się za tuning swych „czterech kółek”, warto pamiętać, że niektóre z przeróbek mogą być zakwestionowane w czasie przeglądu czy też policję w trakcie kontroli .

Gdzie wyszukać część do pojazdu?

Nowoczesny samochód
Author: Nan Palmero
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie samochodu to luksus, o którym marzy wielu z nas. Na nieszczęście spełnienie tych planów nie za każdym razem jest realne. Bardzo często zmuszeni jesteśmy również do tego, żeby iść na kompromisy i kupować samochody, które niekoniecznie są zgodne z naszymi marzeniami.

Korzystne warunki leasingu

Audi RS7
Author: Wheels ON
Source: http://www.flickr.com
Wielu klientów zastanawia się nad tym, w jaki sposób można wziąć samochód w tzw. leasing. Ogromne znaczenie mają warunki, jakie zapewnia takie rozwiązanie. Leasing jest określonym w umowie stosunkiem cywilnoprawnym. W ramach takiej umowy jedna z jej stron, nazywana dalej w dokumentach jako osoba finansująca lub leasingodawca, może przekazać kolejnej stronie, czyli korzystającemu – leasingobiorcy, absolutne prawo do używania przedmiotu tej umowy.

patrzmy czy zbiorniki na olej posiadają dobre atesty

przechowywanie paliwa
Author: lungstruck
Source: http://www.flickr.com
Zbiorniki na paliwo musimy kupować w właściwych marketach. Każdy wóz, by mógł się przemieszczać po ulicy powinien mieć dobry zbiornik paliwa, który nie będzie ciekł, ponieważ jak wiemy paliwo jest warunkiem napędowym każdego samochodu.

Badania przed wypełnieniem wniosku o zrobienie prawa jazdy

lekarze
Author: German Tenorio
Source: http://www.flickr.com
Chyba każdy ośrodek szkolenia kierowców rekomenduje swoim kursantom zrobienie kompletu badań lekarskich przed wypełnieniem wniosku o wykonanie prawa jazdy. Chyba każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak bardzo ważne jest przestrzeganie bezpieczeństwa na drodze.

Dlaczego zamawiając części do samochodu należy zwracać uwagę na to, żeby były one odpowiedniej jakości.

części samochodowe
Author: Don Graham
Source: http://www.flickr.com
Każdy pojazd wymaga co pewien czas jakiś remontów i przeglądów, i z reguły podczas nich potrzebna będzie również zmiana jakiś podzespołów, części czy materiałów eksploatacyjnych. Obecnie rynek samochodowych części jest bardzo rozległy, gdyż większość części ma sporo zamienników, które można zakładać do samochodów. Rzecz jasna idealnym rozwiązaniem byłby montaż podzespołów oryginalnych, prosto od producenta. Jednak części dostępne w autoryzowanych salonach sporo kosztują, z tego też powodu większość właścicieli wybiera jednak zakup zamienników.

W jaki sposób otworzyć sklep on-line? Od czego zacząć oraz jakich błędów się wystrzegać?

wykładziny bagażnikowe hurt
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz pomysłu na e-biznes bazujący na twej pasji, w pełni elastyczny, jaki możesz realizować z domu? Chodzi ci po głowie prowadzenie sklepu on-line?


Niezależnie czy pragniesz wyprzedawać kosmetyki, ulubione przyprawy, buciki czy mają to być wykładziny bagażnikowe hurt – musisz skoncentrować się na efektywnej sprzedaży.

Użytkowanie własnego garażu i wiążące się z tym korzyści

Bramy garażowe
Author: Normstahl
Source: www.normstahl.pl
Obecnie coraz więcej osób ma własne auto. Wielu ludzi docenia bowiem pozytywne następstwa, jakie wiążą się z użytkowaniem samochodu; na pierwszą pozycję wysuwa się możliwość błyskawicznego podróżowania. Jednak z posiadaniem auta związanych jest także sporo powinności. Przede wszystkim należy o samochód dbać, dzięki czemu może być wykorzystywany przez długi czas. Dbanie o auto to nie tylkomycie go i regularna konserwacja, ale również trzymanie go we właściwych warunkach.

Pages