Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).

Ciekawostki motoryzacyjne

Czytaj...

Zepsuł się Twój stary samochód – dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę przynabywaniu nowego samochodu

nowoczesna samochody używane
Author: Farrell Small
Source: http://www.flickr.com
Auto to przedłużenie Twoich nóg. Dojeżdżasz nim do pracy, przywozisz pociechy do przedszkola, wyjeżdżasz na urlop. Kochasz je. Dbasz o swój samochód, robisz naprawy, woskujesz. Przychodzi jednak taki dzień, że jesteś zmuszony go odsprzedać i nabyć inny. Co wtedy?

Usuwanie rys z lakieru wrocław może nam przedstawić

AUTODETAILING
Source: http://detailgarage.com.pl/
Na usuwanie rys z lakieru Wrocław do siebie kieruje

Nie ma ewentualności, byśmy podróżowali naszym pojazdem, zaparkowali na publicznych parkingach oraz nie zaliczyli choć małej rysy na lakierze. Niestety jest to nieuniknione, ale na szczęście tego rodzaju niedogodności mamy szansę prędko naprawić.

Zawieszenie w samochodzie - jakie bywa jego zadanie oraz co tak naprawdę może je popsuć?

samochód
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Bardzo wielu spośród nas wiele razy słyszało na temat zawieszenia w samochodzie, jednak w rzeczywistości nie każdy ma świadomość, co to dokładnie jest oraz jakie w zasadzie posiada zadanie.

Cztery kółka w odpowiednich rękach, a zatem które kryteria mieć na względzie w czasie wyboru serwisu opon samochodowych

serwis z oponami
Author: EveryCarListed P
Source: http://www.flickr.com
Opony samochodowe wymieniamy najrzadziej 2 razy do roku – wiosną z zimowych na letnie, a na jesień z letnich na zimowe. Mogą się oczywiście trafić także sytuacje, gdy guma jest przecięta, np. po wjechaniu na coś ostrego. W jaki sposób wybrać serwis opon, żeby nie żałować?

Z jakiej racji wybór rzetelnego serwisu ma tak istotne znaczenie?

Masywny sprzęt jest niezbędny do wielu prac

ciągnik siodłowy i wozidło
Na różnego typu budowach, wykopaliskach oraz tego typu miejscach mamy możliwość wyszukać masywne sprzęty, które umożliwiają zadania robotnikom. Sprawiają, że mniej się oni zmęczą, że nie muszą nic podnosić, a równocześnie wszystko mija znacznie szybciej i sprawniej. Jednak prawda jest taka, iż poza kilkoma sprzętami, w większości przypadków nie mamy pojęcia, co się przemieszcza na takim placu, nawet kiedy czasami bez takich sprzętów praca nie byłaby możliwa.

Tajemnice pań, które mają „zawsze” porządek w domu

zbliżenie - samochód
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Uporządkowana przestrzeń to podstawa. Przesądza o skupieniu, pozwala zebrać myśli a także efektywnie pracować a nawet odprężać się.


Porządkuj cokolwiek codziennie. Nie jest to bezproblemowa wskazówka dla perfekcjonistek, dlatego że zaczynając sprzątać w kuchni, mogą sfinalizować w umywalni.

Tuning, czyli w jaki sposób zrobić wrażenie na ulicy?

tuning
Author: Moto "Club4AG" Miwa
Source: http://www.flickr.com
Parkingi pełne są nijakich aut, które nie zwracają na siebie naszej uwagi. Nic więc dziwnego, że nie brakuje fanów motoryzacji, którzy pragną wyróżnić się w drogowym potoku szarości. Jednym ze sposobów na taki efekt, jest tuning wizualny, czyli wyposażenie samochodu w nieprzewidziane przez producenta akcesoria i dodatki.

Nabywając opony stawiaj jedynie na wytrzymałość oraz solidność wykonania

opony
Author: Frank Weber
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteśmy w trakcie kupowania auta to winniśmy pomyśleć od razu o wszystkich uzupełniających rzeczach, jakie mogą okazać się konieczne. Nie ulega wątpliwości, że natychmiast po zakupie auta musimy się zaopatrzyć w odpowiednie ogumienie.W naszym kraju aura jest bardzo zróżnicowana, zimy przeważnie są lodowate i śnieżne, lata natomiast gorące i słoneczne.

Kiedy twój wóz znajdzie się w tarapatach w drodze, wezwij na pomoc firmę holującą

Prowadzenie ciągnika siodłowego wymaga od kierowcy bardzo dużych umiejętności i odpowiedzialności, bo prowadzenie samochodu z tak dużą naczepą nie należy do czynności prostych. Wielokrotnie przemierzają oni wielokilometrowe trasy, podczas których narażeni są na mnogie niewygody i niebezpieczeństwa.

Chlapacze jako ochroną lakieru progowego samochodu

image - samochód
Author: PSIORTAL .pl
Source: http://www.flickr.com
Chlapacze zabezpieczają lakier na progach pojazdu przed uderzeniami piasku, żwiru i kamieni spod kół, jakie uderzają z wielką siłą w czasie jazdy.


W większości wersji nowych samochodów dostępne są fabryczne zabezpieczenia, które mogą być zamontowane na żądanie klienta, czy też dokupione później.

Autobusy - a więc, jeden ze sposobów podróżowania pomiędzy obszarami Polski i Niemiec

samochody zabytkowe
Author: Lee Coursey
Source: http://www.flickr.com
W danych czasach, przeciwko wszelkim pozorom, udanie się w podróż do sąsiednich krajów nie bywa już ani trudne, ani tak naprawdę "niełatwo dostępne". Kiedy jeszcze w XX wieku komunikacja miejska - nie tylko zagraniczna, ale również nasza krajowa - właściwie "raczkowała", tak teraz jest swoim zupełnym przeciwieństwem.

Pages