Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Jak uruchomić autokomis?

Czytaj...

Interesujesz się samochodami? Pomyśl o otwarciu własnego komisu samochodowego. Wystarczy, że odnajdziesz przyzwoicie zlokalizowany a także zadbany plac, a również zatroszczysz się o ciekawą reklamę swojej działalności.


fotogram - sklep
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Na czym polega ten interes? Posiadacz auta poleca sprzedaż własnego wozu posiadaczowi komisu samochodowego. Ten pierwszy wyznacza cenę, którą chce otrzymać za wóz. Posiadacz komisu samochodowego zarabia na prowizji, która ustalona zostaje od sprzedanego wozu. Autokomisy cieszą się dużym powodzeniem wśród osób, które chcą pozbyć się starego samochodu oraz zakupić nowy. Z jakiego powodu? Właściciel, wstawiając samochód do komisu, nie musi wcale przejmować się całym procesem szukania kupca. Skup samochodów oraz znalezienie klienta to działka właściciela autokomisu.


Dla posiadacza komisu samochodowego najważniejszy jest plac, na jakim będą eksponowane wozy przeznaczone do sprzedania. Jego powierzchnia będzie zależeć głównie od tego, ile samochodów planujesz prezentować. Jeżeli myślisz o naprawdę profesjonalnym autokomisie, na placu musi się bez trudu zmieścić minimum kilka - kilkanaście pojazdów.

Jeżeli zafascynował Cię ten artykuł, to odwiedź www tłumiki wrocław a tam oczekują na Ciebie wiadomości godne uwagi. Zobacz je - będziesz niesamowicie zadowolony.

Jak rozkręcisz interes, być może będziesz potrzebować powierzchni dla ponad 50, a nawet 100 czterokołowców. Pamiętaj, że klienci powinni mieć swobodny dostęp do każdego z wozów. Pamiętaj, że liczą się rozmiary po otwarciu każdych drzwi auta - łącznie z bagażnikiem.


Na terenie nawet najprostszego komisu samochodowego powinno się znaleźć także miejsce na pomieszczenie biurowe.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeśli tak, to w tym serwisie (http://ciche-auto.pl/9.html) również przeczytasz coś, co okaże się godne Twojej uwagi. Kliknij więc ten link!

Przeważnie jest to kontener z blachy, lecz jeżeli ma to być duży autokomis, to zastanów się nad solidną budowlą.