Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Jak dbać o samochód, by nie zniszczyć lakieru? To nie takie łatwe jak się wydaje. Dowiedzmy się dlaczego

Czytaj...

Mycie to z pewnością najważniejsza czynność pielęgnacyjna auta. Wiele osób zgodzi się z tym, że mycie samochodu jest łatwe, to jednak nieprawda. Może się wydawać dziwne, natomiast ważnym pojęciem, które musimy wiązać z czyszczeniem pojazdu jest zachowanie bezpieczeństwa. Czemu tak jest, gdyż bardzo często nasz samochód jest wykonany z delikatnych, wrażliwych surowców, może różnie zareagować na środki myjące. To również wpływa na jakość lakieru, który podczas niewprawnego czyszczenia może być uszkodzony. Dobrze jest zlecić zajęcie się samochodem profesjonalnym firmom, jak myjnia samochodowa Wrocław.

myjnia samochodowa
Author: Chris F
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób zastanawia się, jak często myć samochód? Odpowiedź jest dość banalna, gdyż trzeba to robić tak często, jak jest taka konieczność. Może być to raz w tygodniu, raz na dwa tygodnie, zależy, lecz należy pamiętać, że sporo zależy od aktualnej pory roku. To oznacza, iż w zimę czy jesień można to robić częściej. W tym miejscu jedna uwaga: zbyt częste mycie może mieć pewne ryzyko. Należy pamiętać, że zbyt częste czyszczenie zabija żywotność wosków naturalnych. Tego typu szorowanie to też dość prosta droga, aby zepsuć lakier. Duża część takich zniszczeń będzie niestety tworzyć się w trakcie mycia, i to bez względny na ostrożność i zachowanie wszelkich możliwych procedur bezpiecznego czyszczenia samochodu. Jeśli zaś będziemy używać właściwych artykułów oraz techniki, to jest szansa, iż zminimalizujemy skutki oraz ilość defektów.mycie samochodu
Source: pixabay.com
W najlepszych myjniach, jak myjnia (sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-ogrodowe-techkar/szczotki-ogrodowe-techkar,2,3842) samochodowa Wilczynsky używane są takie kosmetyki, w związku tym można być pewnym, że nasz pojazd będzie w bezpieczny sposób umyty.

Jeśli omawiany materiał jest dla Ciebie interesujący, to bez obaw zobacz też uwagi na temat (http://hurtopony.pl/) - one również są warte Twojego zainteresowania.

Podstawowa reguła jest jednak ta, by czyścić auto wtedy, jak faktycznie ma wyraźne znamiona zabrudzenia, to znaczy, że na kołach osadził się dobrze widoczny pył z klocków, a lakier wydaje się być silnie zakurzony. Nie warto jednak tego robić częściej aniżeli raz w tygodniu. Mało tego, jeżeli chcemy być pewni, iż nasze auto zostanie wyczyszczone z najwyższą jakością i dokładnością, zawsze warto oddać je fachowcom. Z pewnością na to miano zasługuje myjnia Wrocław.