Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Na co uważać kupując hak holowniczy?

Czytaj...

Kierowcy aut obecnie nie wyobrażają sobie podróżowania bez holowniczego haka. Przydatność jego jest niezastąpiona zwłaszcza w awaryjnych okolicznościach.


Holowniczy hak nie dodaje uroku należącemu do nas pojazdowi.
ubezpieczenie
Author: Brompton


Zdarza się tak, że w czasie instalacji osprzętu holowniczego jest konieczne cięcie zderzaka. Skomplikuje to sam montaż oraz dodatkowo oszpeci samochód. Przed zakupem haka trzeba więc sprawdzić, czy producent haka zapewnia instalację bezinwazyjną lub takie podcięcie zderzaka, które będzie niewidoczne. Hak kupujemy na podstawie marki samochodu, jego modelu czy wersji nadwozia. Zakupiony hak musi zatem być dedykowany do pojazdu, w którym będzie założony. Wtedy moglibyśmy mieć gwarancję, że mocowanie będzie wykorzystywało otwory fabryczne, a to ułatwi montaż. Przy kupnie haka holowniczego musimy się upewnić, że posiada on wymaganą homologację europejską, jaka dopuszcza pojazd do ruchu po krajach UE.


woda


Nie powinniśmy kupować haków najprostszych, jakie są montowane w aucie na stałe. Solidny model musi posiadać możliwość demontażu kuli.

Jeśli omawiana kwestia Cię żywo absorbuje, to bez zwłoki kliknij tu - to niezwykle wiarygodna strona (https://contra-odszkodowania.pl/odszkodowanie-za-wypadek-przy-pracy/), która również Cię zaciekawi!

Duża część modeli ma mocowanie śrubowe a znaczy to, że w przypadku, gdy chcielibyśmy zdjąć kulę musimy odkręcić śrubki. Im większa ilość śrub, tym więcej czasu zajmie czynność. Ale atutem tego rozwiązania jest dość niewygórowana cena. Tego typu komplet można by zakupić już za dwieście zł. Bardziej wymagający użytkownik może zakupić hak z odpięciem automatycznym. Posiadamy tutaj system zapadek, jaki pozwala na zdjęcie kuli w dosłownie kilka sekund. Wymaga to jednak użycie zabezpieczenia dodatkowego w postaci zamka na klucz.
Taki hak może kosztować nas nawet 500 PLN. Decydującym parametrem zapewniającym funkcjonalność haka jest jego uciąg.

Nakłaniamy Cię do przeczytania kolejnego postu na ten temat - tam odnajdziesz ekstra wiadomości. Więc idź do strony (https://dopower.pl/kontakt) i ciesz się tym.

Oczywiście im okaże się wyższy, tym pozwala na ciągnięcie większej przyczepki.