Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Zepsuł się Twój stary samochód – dowiedz się, na co należy zwrócić uwagę przynabywaniu nowego samochodu

Czytaj...

Auto to przedłużenie Twoich rąk. Ruszasz nim do zakładu pracy, podwozisz dzieci do przedszkola, wyjeżdżasz na weekend. Kochasz je. Dbasz o swój samochód, robisz naprawy, myjesz. Nadchodzi jednak ostateczny dzień, że musisz go sprzedać i kupić inny. Co wtedy?


Pierwsze skojarzenie, które rodzi się w umyśle – strona o motoryzacji.

To na niej są teksty na temat danych marek samochodów. Właśnie w tym miejscu są rady, które auta elektryczne - (ładowarki do samochodów elektrycznych) warto kupić. Właśnie tam bardzo często znajdują się ogłoszenia sprzedawców, którzy proponują auta używane. Rzecz oczywista zawsze można udać się prosto do salonu i nabyć zupełnie fabryczny samochód. Prawdą jednak jest, że zatrzaskując drzwi i wyjeżdżając z salonu, samochód od razu gubi na wartości około trzydzieści procent.

auto na sprzedaż
Author: Jean-Pierre
Source: http://www.flickr.com
Jeśli więc nie zależy osobie kupującej na „salonówce”, warto skupić się na dwulatkach. Takie auta używane bywają znacznie tańsze, a wciąż… pachną świeżością. Co więcej – nadal wyglądają, jakby właśnie przed momentem wyjechały z salonu. Często wciąż mają gwarancję fabryki na dane części. Sprawdź też
Do Polski starsze auta używane często sprowadzane są z krajów zachodnich.


Przede wszystkim z Niemiec (kupujący chcą auta z tego obszaru ze względu na dobrą sprawność techniczną; częstym stwierdzeniem bywa: „Niemiecka autostrada [kamerki samochodowe] = dobry pojazd”), jednak coraz więcej aut jest sprowadzanych także z Holandii i Wielkiej Brytanii (powstało sporo zakładów usługowych, które przekładają kierownicę na stronę lewą, dzięki czemu dla wielu „Anglik” objawił się tańszą alternatywą). Na tego typu tematy można też poczytać.


Gdzie? Strona o motoryzacji. W Sieci jest kilka ciekawych i wartych obejrzenia stron internetowych, które przeznaczone są autom. To lektura nie jedynie dla poszukujących interesujących aut, lecz także dla każdego miłośnika motoryzacji. Bardzo często zamieszczane są tam testy aut używanych. Można przekonać się, jaka marka bywa mało awaryjna, do której tanie są części zamienne i wiele innych podobnych porad. Każda osoba, zamierzająca zamienić swoje dotychczasowe auto, powinna zauważyć kilka istotnych kwestii, a strona o motoryzacji jest idealnym miejscem na odnalezienie tekstów poradniczych.