Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Wizualna poprawa własnego i polepszenie osiągów silnika

Czytaj...

Właściciele czteroKOŁOwców potrafią uczynić wiele dla ulepszenia wizualnej własnego wozu, lecz także dla lepszych osiągów napędu.


Seryjne programy są skonstruowane w ten sposób, aby zapewnić możliwie najniższe zużycie paliwa, zostawać w zgodzie z ekologią, również mieć element bezpieczeństwa taki, który zezwoli silnikowi znieść określony czas użytkowania nawet w warunkach niezgodnych z gwarancją wytwórcy.
vectra tuning
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Sklep tuning oferuje dużo części, jakie w dosadny sposób udoskonalą nie tylko wizerunek zewnętrzny, ale również moc silnika. Chip tuning to elektroniczne chiptuning wrocław cennik silnika samochodu. Polega na wykorzystaniu zasobów, jakie zostawił producent.

Czy nasz wpis jest dla Ciebie interesujący? Masz ochotę obejrzeć dużo treści na podobny temat? Więc idź tu gmp enigma i czytaj następny opis.

Takie zasoby są największe w samochodach z turbosprężarkami, lecz są także w samochodach bez turbiny. W nowszych wozach chipowanie wykonywane jest poprzez wgranie programu do sterownika za pomocą sprzęgów przez gniazdo diagnostyczne. Profesjonalnie wykonany, o wiele podwyższa wygodę i bezpieczeństwo jazdy bez ryzyka uszkodzenia silnika.


Vectra tuning może włączać rozmaite podzespoły pojazdu i może być przeprowadzany z założeniem osiągnięcia różnych zamierzeń. Wielu kierowców tuning auta łączy z zamontowaniem spojlerów, chromowanych nakładek na końcówkę wydechu, nisko profilowych opon, czy też przyciemnieniem szyb.
O ile takie zmiany wizualne są indywidualnym wyborem, to każde ingerowanie w zawieszenie, bądź układ hamulcowy jest w stanie być niebezpieczne tak jak dla samych kierowców, jak i pozostałych eksploatatorów dróg.


Używa się również aplikacje modyfikacyjne, jakie wyraźnie pomniejszają zużycie paliwa i określa się je mianem ecotuningu.