Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Jak odnowić plastikowe elementy zewnętrzne auta?

Czytaj...

Wiele ludzi jest w stanie poświęcić dużo czasu na to, by poprawić wygląd własnego auta. Natomiast o ile nowsze auto nie potrzebuje zbyt wiele różnego typy zabiegów, o tyle już bardziej wiekowe pojazd niestety tak.
BMW, car
Author: Andrew Gregg
Source: http://www.flickr.com


Dobrze jest wtedy widzieć, jak wrócić mu pierwotny blask. Często martwi nas wygląd zrobionych z plastiku, czarnych części, które z biegiem lat blakną i nie wyglądają najlepiej. Co możemy w takim wypadku uczynić?


Czasem listwa zderzaka albo tym podobne części plastikowe nie są jeszcze w aż tak kiepskim stanie, wtedy można zakupić w kolorze czarnym pastę, która te części przyczerni i da im mocniejszą barwę. W końcu z upływem lat czarny plastik blaknie pod wpływem promieni słonecznych i niekorzystnych warunków ogólnie, więc taki zabieg przywróci im pierwotną barwę. Jednak nie zawsze sytuacja jest tak prosta. W przypadku gdy elementy takie są w dość nieciekawym stanie, możemy zlecić ich odświeżenie u specjalisty.

Warto sprawdzić następujący link (http://fiat.serwis.biz.pl/), aby oprócz tego dowiedzieć się czegoś interesującego na opisywany temat, zatem kliknij tu oraz poznaj dodatkowe teksty.

Jak to przebiega? Listwy oczyszcza się dokładnie i odtłuszcza. Później należy je zmatowić i pozbyć się resztek pyłu. Do renowacji tych części użyć możemy lakieru strukturalnego, który najlepiej zaaplikować pistoletem. Później tą strukturę kiedy już przeschnie dodatkowo możemy też zabezpieczyć lakierem bez koloru o matowym odcieniu.


listwa zderzaka
Author: Forest Floors
Source: http://www.flickr.com


To tylko dwa sposoby na odświeżenie wyglądu plastikowych części będących na zewnątrz. Z pewnością jest ich o wiele więcej, tak tych specjalistycznych, jak również amatorskich.
Wiele zależy od tego, w jak dobrym stanie jest auto.

Zaintrygowały Cię treści podane w naszym tekście? Jeśli tak, to czytaj na stronie (https://artgrafcars.pl/stickery-folie-chrom-tuning-dla-kazdego/) zbliżone informacje, dotyczące tego sektora. Zapraszamy do następnej witryny.

Oczywiście na starych pojazdach będziemy bardziej skłonni do samodzielnych eksperymentów, w przeciwieństwie do pojazdów nowszych, które warto oddać w ręce specjalistów.