Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Korzystna lokata, na jaką dobrze będzie się decydować

Czytaj...

Na rynku wyłania się mnóstwo najnowszych produktów bankowych, jakie de facto są nad wyraz atrakcyjne dla klientów. Będzie szansa je dostać w bankach po wypełnieniu wszystkich spraw formalnych. Przede wszystkim chodzi o kredyty, aczkolwiek nie tylko. Wyjątkowo często tymi produktami są także lokaty na wyjątkowo atrakcyjnym oprocentowaniu. Takie, jakie warto wybrać.

karty płatnicze
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com
Z tego względu każda osoba, która pomyśli o tym, aby zmieniać konto i zakładać nową lokatę musi zapoznać się z bieżącymi propozycjami i wybrać tę, jaka będzie dla niej najwłaściwsza. Warto podejmowaną decyzję omawiać z pracownikiem (zobacz jak napisać wypowiedzenie umowy o pracę) w konkretnym oddziele bankowym, żeby posiadać pewność, iż jest ona rozsądna. Pośród ofert typu korzystna lokata, na jaką warto się zdecydować bezsprzecznie w ostatnim czasie wyróżniła się happy idea bank, ponieważ można po jej założeniu liczyć na bardzo wysokie oprocentowanie, które wynosi aż 4 procent na rok, warto więc tym się zainteresować.

Kwota lokaty wynosi od tysiąca do dziesięciu tysięcy złotych. Oferta taka przeznaczona została tylko dla nowych klientów banku. Co warte podkreślenia, będzie to nad wyraz dogodna opcja, bo lokatę Happy można założyć na stronie www banku Idea. Czas posiadania lokaty Happy jest krótki i wynosi 3 miesiące. Klient, by założyć tę lokatę nie ma obowiązku posiadać w ogóle konta bankowego oraz korzystać z innych produktów finansowych w Idea Banku. Jednak da się posiadać wyłącznie jedną taką lokatę. Lokatę Happy traktuje się jako bezpieczną, gdyż założone są na nią maskowane hasło dostępu, a wszystkie operacje bądź to online, bądź przy pomocy telefonu komórkowego będą szyfrowane.oszczędności
Wiadomości przesyła się wraz z podpisem elektronicznym. Lokata Happy ma rekomendacje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Konkretna kapitalizacja odsetek na takiej lokacie zwiększa sumę kapitałową o kwotę przyznanych odsetek pod koniec okresu rozliczeniowego. Odejście od umowy przed skończeniem tego okresu skutkować będzie zwróceniem ulokowanych pieniędzy, przy równoczesnej utracie odsetek nagromadzonych przez czas przechowywania sumy lokaty. Lokata taka jest jedną z bardziej opłacalnych pośród najnowszych produktów bankowych i w rzeczy samej warto z niej zrobić użytek. Idealnie wypada na tle innych lokat terminowych, a więc klienci, jacy się na nią decydują z pewnością tego nie pożałują. Z tego względu lokatę Happy w Idea Banku poleca znacznie więcej ekspertów od ekonomii.