Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Posiadanie swojego wozu to z reguły marzenie znacznej części Polaków - śnią o nim już chłopcy w liceum

Czytaj...

Funkcjonowanie bez wozu bywa ciężkie w obecnych czasach, dlatego marzą o nim już nawet ludzie młodzi, którzy dopiero co ukończyli 18 lat i odebrali prawo jazdy.


sprzedaż samochodów powypadkowych
Author: Daniel X. O'Neil
Source: http://www.flickr.com
Poszukują wówczas najczęściej jak najtańszych oraz starych samOChodów, ponieważ nie mają zbyt dużych środków finansowych.


Z reguły przy nabyciu pierwszego samochodu młodzi ludzie kierują się dosłownie zasobnością swego portfela. Biorąc pod uwagę ich wiek, to ilość zaoszczędzonych pieniędzy nie jest zbyt duża. Poza tym, jeśli to pierwszy wóz, to zazwyczaj jest on przeznaczony na douczanie - zatem ewentualne wgniecenia karoserii przy parkowaniu i podobne historie. Warto wtedy nabyć samochód stosunkowo niedrogi, którego nie będzie nam wówczas żal.

Masz masę wolnego czasu i chcesz poszerzyć wiedzę z powyższego tematu? Zatem najedź na łącze do serwisu i tam ciesz się drobiazgowymi wiadomościami.

Najtańsze z reguły są takie wozy, które miały jakiś wypadek. Są odnawiane i ponownie trafiają do obiegu. Sprzedaż samochodów powypadkowych wydaje się być w naszym kraju stosunkowo popularna. Zwykle bywają to ekologiczne ładowanie auta - (ładowanie samochodów elektrycznych) sprowadzane zza naszej zachodniej granicy. Taki manewr opłaca się każdemu - sprzedającym i kupującym. Wszyscy są zadowoleni najbardziej z powodów finansowych. Oczywiście o tym, że auto jest powypadkowe, należy na początku poinformować kupującego. Wymaga tego uczciwość oraz etyka zawodowa. Jeśli jesteśmy kupującym, to musimy w głównej mierze pytać o stan zawieszenia i kondycję skrzyni biegów.


Jeśli decydujemy się na nabycie takiego auta, to musimy być świadomym tego, że nie jest to nowy wóz, który będzie na gwarancji, więc raz na jakiś czas może coś szwankować częściej niż w wozie prosto z salonu.