Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Silne opady śniegu i duży mróz to najgorsi wrogowie każdego kierowcy

Czytaj...

Poruszanie się samochodem w takich warunkach okazuje się nie wyłącznie bardzo trudne, lecz niekiedy wręcz niemożliwe.


Doskonale wiedzą o tym Ci z nas, którzy mieszkają na obszarach górskich.
sklepy
Author: Kecko
Source: http://www.flickr.com


Produkty


Podjazd pod górę po oblodzonej szosie, czy także takiej, na której jest dużo śniegu jest niemożliwy, w sytuacji gdy nie ma się odpowiednio do tego przystosowanego pojazdu. Nałożenie łańcuchów na koła (felgi carmani) do dnia dzisiejszego pozostawało jedyną możliwością poradzenia sobie w takich wypadkach. Obecnie jesteśmy bogatsi o następne - i to jak podkreślają Ci, którzy mieli sposobność je przetestować - jeszcze dogodniejsze rozwiązanie na takie wypadki. Co to takiego? To naturalnie - dowcipnie określane skarpety na opony. montaż ich jest niebywale łatwy, ale za to takie tekstylne opaski montowane na koła bardzo dobrze radzą sobie w ciężkich warunkach. W czym tkwi ich tajemnica? Szczególnie w tym, iż są wytworzone z materiału gwarantującego przyczepność zarówno na śniegu, jak też na lodzie. Komfort jazdy jest odczuwalny zaraz po ich zamontowaniu.

Zaabsorbował Cię taki post? Jeżeli tak, to bez dwóch zdań zaciekawi Cię także ten wiarygodny tekst - on nawiązuje do podnoszonej kwestii.

Zdecydowanie można powiedzieć, że takie skarpety na opony to kolejne rozwiązanie, które pozwala nam wygrać z warunkami pogodowymi, a te faktycznie nie okazują się łatwym do pokonania przeciwnikiem.


skarpety na opony
Author: Jeena Paradies
Source: http://www.flickr.com


Trzeba przygotować się na takie momenty.
Co prawda w naszym klimacie niejednokrotnie zimy są łagodne, lecz to absolutnie nie znaczy, że niekiedy kilka dni w roku może okazać się ogromnie ciężkimi do jazdy samochodem.