Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Zakup właściwych opon do pojazdu

Czytaj...

Zakup właściwych opon do pojazdu to wcale nie prosta sprawa. Jeżeli nie masz pewności co do formatu opony, skorzystaj z wyszukiwarki opon, lub odczytaj oznaczenie znajdujące się na boku demontowanej opony. Jeśli opony Kormoran nie będą instalowane jako komplet, to należy mieć na uwadze, żeby nie instalować opon o różnej budowie na jednej osi. W razie pytań, skonsultuj się ze specjalistą w sferze ogumienia.

opony samochodowe
Author: EveryCarListed P
Source: http://www.flickr.com
Dobrze przystosowane są jedynym częścią auta posiadającym kontakt z podłożem, a przeto odgrywają kluczową rolę w kierowaniu, luksusie jazdy, hamowaniu i wielkości eksploatowanego paliwa. Różne warunki jazdy nastręczają odmiennej charakterystyki opon.

Jeżeli masz zamiar wysondować więcej na ów dział, zapewne będzie przydatna bieżąca wiadomość (https://artgrafcars.pl/folie-samochodowe-wroclaw/). Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny, tam pogłębisz swe obeznanie.

Nakładając opony Poznań o większej wielkości, dostaniesz wyższą sterowność auta i poprawę precyzji kierowania na zakrętach. Opony nisko profilowe z mniejszymi bokami zdołają kształtować design pojazdu, ale będziesz w wyższym stopniu zauważać wszelkie nierówności gruntu.

Z pewnością zauważysz także zmiany w hamowaniu, osiągach i wykorzystaniu paliwa. Dla osobistego bezpieczeństwa dobieraj opony Kormoran o formacie jak najbardziej zbliżonym do opon pierwszego wyposażenia auta. Skonsultuj się ze specjalistą w celu harmonijnego doboru opon, felg i różnych przydatnych dodatków takich jak wentyle, pierścienie, dystanse, oraz śruby. Droga hamowania na zwilgotniałej powierzchni przedłuża się trzykrotnie w porównaniu do drogi hamowania na nawierzchni suchej. Dobre opony - zobaczysz tu - bezpiecznie odprowadzają wodę dzięki systemowi wycięć bieżnika.opona
Author: Levente
Source: http://www.flickr.com
Opony zimowe przekazują niezmiernie dobre cechy na śniegu, oblodzonej powierzchni, oraz wysoki pułap bezpieczeństwa i kontrolę prowadzenia w małych temperaturach. W warunkach zimowych gwarantują lepsze właściwości jezdne na śniegu i w warunkach terenowych ze względu na ich wzór bieżnika, kompozycję mieszanki i konstrukcję. Ceny opon są zróżnicowane w stosunku od ich jakości. Kupuj opony zapewniające optymalną przyczepność i stabilność, by jazda była komfortowa i bezpieczna. Z wyszukiwarką opon odnalezienie właściwej opony zajmie jedynie chwilę.