Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).

Czytaj...

Kierowco, pamiętaj o wymianie opon!

opona w czerwonym samochodzie
Author: Schen
Source: http://www.flickr.com
Po czym poznać, że nadchodzi zima? Pierwsza myśl: po oponach rodzimych kierowców. Błędna odpowiedź. „Zimówki” w czerwcu są niemniej popularne od tych w styczniu. Cóż, kierowcy cały czas nie zdają sobie sprawy jak dużą rolę w bezpieczeństwie odgrywają opony. W Polsce oferują swoje produkty wszyscy znaczący w branży producenci. Jednym z nich jest firma Kleber.

Opony zimowe dostawcze Kleber - z nami wyjedziesz najlepiej

opony
Author: Harri Vaher
Source: http://www.flickr.com
Wejście w dojrzałość ciągnie za sobą sporo obcych dotąd okazji, okoliczności oraz możliwości. Jedną z nich będzie możliwość otrzymania prawa jazdy. Znaczna część z nas od dziecka marzy skrycie o umiejętności prowadzenia auta, wyobrażając sobie samych siebie jako wytrawnych kierowców w luksusowych autach, dla których nie ma dróg nie do przejechania.

Opony to te części pojazdu, które bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo jazdy, dlatego opłaca się zadbać o ich stan.

samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Niezależnie od tego, jak długo mamy prawo jazdy, z pewnością wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że opony w bezpośredni sposób mają wpływ na bezpieczeństwo jazdy i są niezwykle istotnym elementem, decydującym o komforcie naszej jazdy. Decydując się na zakupienie auta używanego z pewnością bierzemy pod uwagę to, czy jego koła oraz ogumienie są w porządku. Nigdy nie można bowiem bagatelizować kwestii, które mogą niekorzystnie wpłynąć na bezpieczeństwo jazdy.

Zakup właściwych opon do pojazdu

ślady opon na śniegu
Author: mrhayata
Source: http://www.flickr.com
Zakup właściwych opon do pojazdu to w ogóle nie łatwa sprawa. Jeśli nie posiadasz pewności co do rozmiaru opony, skorzystaj z wyszukiwarki opon, lub odczytaj oznaczenie znajdujące się na boku demontowanej opony. Jeśli opony Kormoran nie będą instalowane jako komplet, to trzeba mieć na uwadze, aby nie instalować opon o odmiennej budowie na jednej ośce. W razie wątpliwości, skonsultuj się ze specjalistą w dziedzinie ogumienia.

Świetne opony do kupienia w stolicy Wielkopolski - niewiarygodne!

opony
Author: Uwe Weihe
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto posiada jakiś pojazd dobrze wie, że trzeba wymieniać opony. Nieistotne czy posiadamy motocykl, samochód, czy jakiś inny pojazd, musimy pamiętać o tym, że opony mogą się zużyć. Każdy oczywiście może wybrać sobie opony od przeróżnych producentów. Wszystko jest zależne od tego, do jakich opon przyzwyczailiśmy się. Wiele zależy również od opinii innych osób, w szczególności, gdy nasza przygoda z jeżdżeniem dopiero się zaczyna. Osoby mieszkające w większych miejscowościach mają ogromne udogodnienie, jeśli chodzi o opony Poznań. Dlaczego?

Powinieneś dbać o odpowiednie części wymienne w swym samochodzie, a nabędziesz je jedynie w porządnych punktach

wentylator
Author: Florin Rosoga
Source: http://www.flickr.com
Ciężko dziś wyobrazić sobie życie bez samochodu, to bardzo komfortowe rozwiązanie, które gwarantuje kierowcom swobodę przemieszczania, gdzie tylko chcą. Dla zadowalającego wykorzystania auta niezbędne okazuje się zachowania go w optymalnej formie, a to realne jest tylko z dobrymi częściami wymiennymi.

Czy warto inwestować w najbardziej nowatorski system parkingowy? Jeżeli tak, to na jakie elementy zwrócić uwagę?

parking samochodowy
Author: Greg Gjerdingen
Source: http://www.flickr.com
Twórcy systemów parkingowych cały czas podnoszą jakość swoich produktów, prześcigając się w stosowaniu najbardziej nowoczesnych technologii. Jakie jednak cechy są najważniejsze dla każdego z użytkowników takich systemów?

Na jakie rzeczy musimy zwrócić uwagę, jak kupujemy motorower? Które cechy są najważniejsze?

rower
Author: ...some guy
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie wciąż bardziej popularne stają się motorowery. Szczególnie poszukiwanie są te o pojemności do 50 ccm. Jak zakupić najlepszy oraz na jakie rzeczy zwracać uwagę?

O czym powinni pamiętać właściciele osobówek, którzy przed dwoma tygodniami zakupili swój pierwszy wóz

samochód audi
Author: NRMA Motoring and Services
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto planuje nabyć nowy pojazd, ten rzecz jasna musi dokładnie przeliczyć wszystkie złotówki, ponieważ taki zakup bywa dość kosztowny, nawet jeżeli będzie to ośmioletni wóz. To zresztą jedynie preludium do następnych wydatków - w końcu trzeba jeszcze obowiązkowo wymienić płyny, a w niektórych przypadkach także zrobić globalny przegląd.

Naprawa auta, a zatem co należy regularnie wymieniać, by bezpiecznie jeździć

ford
Author: Kyle Harris
Source: http://www.flickr.com
Nie każdego stać na kupno samochodu z salonu. Wielu z nas decyduje się na kilkuletnie auta, jakie chociaż doskonale nam służą, to wymagają już poważniejszej uwagi, np. wymiany określonych elementów, aby jazda nieprzerwanie była bezpieczna. Co to takiego?
Niewątpliwie jest to olej i filtr oleju. Olej zwykle wymienia się raz w roku, gdyż nieustannie jest poddawany obciążeniom termicznym oraz wychwytuje wszelakie zanieczyszczenia, przez co ulegają pogorszeniu jego właściwości. Olej można wymieniać samodzielnie, ale jeśli nigdy tego nie robiliśmy, warto udać się do warsztatu samochodowego.

Naprawianie swojego auta - lepiej w autoryzowanym serwisie bądź u niezależnego mechanika

samochód - przekrój
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Każdy samochód wymaga regularnego serwisowania, tak więc co jakiś czas trzeba odwiedzić jakiegoś mechanika. Tym bardziej jeżeli coś się zepsuje, wtedy nie tyle że będzie się chciało, to się musi odstawić auto do warsztatu. Lecz zostawienie pojazdu w pierwszym lepszym miejscu nie do końca jest dobrym pomysłem. Z mechanikami samochodowymi trochę będzie jak z różnymi lekarzami, są wśród nich naprawdę dobrzy specjaliści, którzy się znają na swojej pracy, i osoby, jakie jednak lepiej omijać z daleka.

Już w tej chwili wynajmij samochód oraz autokar na zbliżające się przyjęcie weselne

samochód - wyobrażenie
Author: roovuu
Source: http://www.flickr.com
Planowanie ślubu nie należy do najłatwiejszych. W tej chwili salę weselną istotne jest, aby bukować niekiedy nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem. Wiele osób pragnęłoby załatwić wszystko na ostatnią chwilę, jednakże nie jest to tak bezproblemowe jak dzisiaj nam się wydaje. Najogromniejszy problem za każdy razem jest z salą, orkiestrą , a także fotografem. Te trzy kwestie trzeba uregulować na początku, by nie mieć później jakiegokolwiek szkopułu.

Serwis samochodowy

Author: Richard Hsu
Bez wątpienia wielu z nas nie może już sobie przedstawić swojego życia bez samochodu. Własny pojazd to w dzisiejszym świecie wręcz przymus. To przecież autem wielu z nas jeździ do miejsca pracy. Niestety, wbrew gwarancjom urzędników miejskich, nie mamy co liczyć na komunikację miejską. Bilety ciągle drożeją, a wygoda podróżowania nie poprawia się, oprócz tego, autobusy często się spóźniają.Jadąc na wakacje nie warto korzystać z kolei państwowych. Podróż pociągiem powoli zaczyna przypominać sport ekstremalny.

Sklep z foliami reklamowymi a opinie zamawiających

Samochód z naklejką
Author: http://www.sxc.hu/
Source: http://www.sxc.hu/
Nasi stali klienci niebezpodstawnie żywią stuprocentowe zaufanie do naszej firmy. Nie tylko im, lecz każdemu z zainteresowanych skorzystaniem z naszych ofert pragniemy gwarantować całość naszych możliwości. Doskonale przygotowany nawet na wysokie wymagania sklep z foliami reklamowymi to jakość produktów sama w sobie. Jako fachowcy ze sporym doświadczeniem pragniemy dawać naszym klientom, co tylko możemy najlepszego. Dopasowujemy każde zamówienie zgodnie z ich wymogami.
Tags: 

Pages