Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).

Czytaj...

Opony zimowe dostawcze Kleber - wyjedziesz na tym najlepiej

opony
Author: Harri Vaher
Source: http://www.flickr.com
Początek dorosłego życia ciągnie za sobą znaczną ilość nowych okazji, okoliczności i sposobności. Jedną z nich jest szansa zdobycia prawa jazdy. Znaczna część z nas od dziecka marzy o umiejętności kontrolowania samochodów, wyobrażając sobie samych siebie jako wytrawnych kierowców w drogich wozach, dla których nie ma dróg nie do przejechania.

Przymus związany z eksploatacją auta

Porsche
Author: Porsche
Source: soloporsche.com
Gołym okiem widać, że znaczna część naszego społeczeństwa posiada swój samochód osobowy, co jest uzasadnione kilkoma czynnikami. Po pierwsze, jest to szalenie wygodne, jeżeli weźmie się pod uwagę to, że możemy błyskawicznie przemieścić się między dwoma miejscami oddalonymi od siebie o dowolną odległość. Bardzo komfortowe jest to, że w każdym momencie możemy udać się na błyskawiczne zakupy do dowolnego sklepu. Wyższość samochodu nad komunikacją miejską jest związana z tym, iż możemy przemieścić się w dokładnie to miejsce, które chcemy. Pojazd jest w szczególności przydatny w wyjątkowych sytuacjach, na przykład gdy zachoruje nasz bliski i musimy możliwie szybko przewieźć go do szpitala.

Ozonowanie środka pojazdu na pozbycie się ciężkiego zapachu.

wypożyczalnia samochodów
Author: Paulo Henrique Rodrigues
Source: http://www.flickr.com
Podczas użytkowania samochodu zawsze pozostawiamy w jego wnętrzu zapachy, które ostają. Niezależnie od tego, jak o niego dbamy, sprzątamy, da się zauważać różne dokuczliwe zapachy pozostawione przez palenie tytoniu, transportowanie zwierząt, pożywienie czy nawet różne środki do czyszczenia. Najskuteczniejszą metodą, która pozwoli nam się ich wyzbyć to ozonowanie wnętrza samochodu.

Czyszczenie klimatyzacji jest niesamowicie istotną czynnością

czerwony samochód
Author: Darren765
Source: http://www.flickr.com
Jeśli pragniemy wygodnie jeździć w lecie oraz podróżować w przyjemnej temperaturze, bez względu na to, co się dzieje za oknem, to musimy przypilnować, aby nasza klimatyzacja ciągle okazała się działająca. Przez to raz do roku powinniśmy zajechać na napełnianie klimatyzacji, gdzie będzie nie tylko sama usługa jej napełniania, ale także przy okazji zostanie przeprowadzony przegląd. Tylko dobrze działająca klimatyzacja może zapewnić nam pełny komfort jazdy w przyjemnej temperaturze, która nie będzie oddziaływała na koncentrację prowadzącego.

W jakiego rodzaju filtry się zaopatrywać, żeby w dużym stopniu wydłużyć żywotność własnego auta?

Samochód
Author: Matthew Bellemare
Source: http://www.flickr.com
Każdy bez wyjątku posiadacz samochodu dobrze wie, że bez odpowiednich przeglądów oraz wymiany zużytych elementów samochód długo nie będzie jeździć. Tak więc trzeba dokonywać wspomnianych wyżej przeglądów w serwisach profesjonalnych. Własnoręcznie także można się podjąć tego typu czynności. Oczywiście posiadając właściwą w tego typu temacie wiedzę.

Jakie wskaźniki samochodowe przydadzą się w każdym pojeździe? Które najlepiej zakupić?

auto
Author: Frank Mitchell
Source: http://www.flickr.com
Zapewne każdy posiadacz samochodu chce, by jego pojazd był zawsze sprawny, sprawdzał się bez żadnego problemu. Aby nie trzeba było wkładać ogromnych pieniędzy na naprawy, a wszelkie niepokojące sygnały były dostrzegalne zawczasu oraz usterki naprawiane w momencie, gdy jeszcze koszty naprawienia nie są za duże. Do tego dobrze jest na bieżąco monitorować stan auta i mieć pojęcie o tym co się z nim dzieje. W takim celu sprawdzą się rożnego rodzaju wskaźniki, jakie możemy kupić sami. Jakie z nich są godne uwagi?

Udoskonalamy nasze cztery kółka różnymi sposobami.

mercedes sls amg
Author: Mercedes
W obecnych czasach wszystko powinno mieć mega moc. Każdy powinien posiadać najlepsze osiągnięcia i być "naj" chociażby w jednej dziedzinie. Nawet, kiedy kupujemy super samochód to jest w nas świadomość, że można jeszcze trochę podkręcić jego parametry. Dlatego sporo osób bierze pod uwagę chip tuning. To metoda na polepszenie pracy silnika i to w każdym aspekcie.

Na co należy zwrócić uwagę, dobierając olej silnikowy oraz części do wozu?

silnik
Author: Dick Thomas Johnson
Source: http://www.flickr.com
Stosowny olej silnikowy znakomicie zabezpieczenia silnik, bowiem doskonale wpływa na jego oczyszczanie, a nawet chłodzenie. Równocześnie jest też odpowiedzialny za smarowanie silnika. Jeśli nabędziemy olej złej jakości, to z pewnością zdołamy spodziewać się zatarcia silnika, wobec tego pożądane byłoby kupować jakościowe oraz należyte oleje silnikowe od rekomendowanych producentów.

Doświadczona pomoc drogowa i reperacja wozów ciężarowych

warsztat
Author: teresatrimm
Source: http://www.flickr.com
Każdy kierowca niewątpliwie ma numer do pomocy drogowej, w razie gdyby na drodze doszło do jakiegoś przypadku bądź kolizji. Nawet jeśli posiadamy sprawny wóz, zupełnie nie wiemy, co spotka nas na drodze. Istnieje sporo firm, jakie oferują pomoc drogową dla kierowców. Poniektóre firmy obsługują tylko auta osobowe, sportowe i tak dalej., inne zaś ciężarówki oraz tiry.

Nie zapomnij o zamianie opon w samochodzie i nie trać pieniędzy

opony
Author: Automobile Italia
Source: http://www.flickr.com
Wymiana kół na ostatnią sekundę to rozwiązanie, które nie należy do najmądrzejszych. Kupno gumy jest wówczas dużo mniej intratne – nie wspominając o samej usłudze zamiany. Oprócz tego trzeba pamiętać o konieczności tracenia czasu w kolejkach. Dlatego też warto zabezpieczyć się dużo wcześniej.

Opony to te części samochodu, które bezpośrednio mają wpływ na bezpieczeństwo jazdy, dlatego warto zadbać o ich stan.

samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Bez względu na to, jak długo posiadamy prawo jazdy, na pewno każdy świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że opony w bezpośredni sposób wpływają na bezpieczną jazdę i są bardzo istotnym elementem, który decyduje o komforcie naszej jazdy. Decydując się na zakupienie auta używanego najczęściej weryfikujemy to, czy jego koła oraz ogumienie są w porządku. Nigdy nie należy bowiem bagatelizować kwestii, które mogą niekorzystnie wpłynąć na bezpieczeństwo na drodze.

Z jakiego powodu trzeba wymieniać opony

opona w czerwonym samochodzie
Author: Schen
Source: http://www.flickr.com
Po czym poznać, że zbliża się zima? Chciałoby się powiedzieć: po oponach polskich kierowców. Błędna odpowiedź. Opony zimowe w lipcu są niemniej popularne od tych w grudniu. Cóż, kierowcy cały czas nie rozumieją jak dużą rolę w bezpieczeństwie odgrywają opony. W Polsce przedstawiają swoje produkty wszyscy liczący się w tym przemyśle producenci. Jednym z nich jest firma Kleber.

Świetne opony można znaleźć w stolicy Wielkopolski - niesamowite!

opony
Author: Uwe Weihe
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma jakikolwiek pojazd dobrze wie, że musi wymieniać opony. Nieistotne czy kupiliśmy motocykl, auto, czy jakikolwiek inny pojazd, należy pamiętać o tym, że opony mogą się zużyć. Każdy oczywiście może wybrać sobie opony różnych producentów. Wszystko zależy od tego, do jakich opon jesteśmy przyzwyczajeni. Dużo zależy również od oceny pozostałych kierowców, zwłaszcza, kiedy nasza przygoda z jazdą dopiero się zaczyna. Osoby mieszkające w dużych miastach mają duży plus, jeżeli chodzi o opony Poznań. Dlaczego?

Wynajem samochodu we Wrocławiu razem z noclegiem w apartamencie

Auto
Author: Mark Fuzi
Source: http://www.flickr.com
Planując urlop we Wrocławiu z pewnością powinno zdecydować się na wynajem samochodów, szczególnie jeżeli planujesz dużo podróżować. We Wrocławiu znajdziemy niemało wypożyczalni automobilowych, car rental Wrocław cieszy się obfitą popularnością. Wrocław to dość tłoczne miasto, wskutek tego poruszanie się po nim nie zawsze jest proste. Dobrym wyjściem jest więc najem wozu, co wpływa również na komfort i wygodę. Ponadto wynajęcie samochodu może być także sporo bardziej zyskowne, w szczególności jeśli obliczymy, jak wiele pieniędzy wydawalibyśmy na taksówki.

Pages