Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Reklamy outdoorowe - a więc, jak wypromować samego siebie, bądź swój biznes

Czytaj...

Pochodzisz z Gliwic oraz poszukujesz idealnego miejsca na wypromowanie swojego biznesu? A być może deliberujesz o wynajęciu billboarda wewnątrz Rudzie Śląskiej? Odczytaj nasz artykuł a dowiesz się paru ciekawych rzeczy!


technologia
Author: icannphotos
Source: http://www.flickr.com


Telebim Gliwice Pszczyńska - to idealna lokalizacja na Twoją osobistą reklamę! Konkretne położenie telebimu to rozwidlenie dróg na zjeździe z węzełka Sośnica.

Skoro chcesz jeszcze bardziej zbadać omawiany tu temat, to kliknij ten link. Bez strachu, to wiarygodny link - są tam ciekawe treści.

Jest to jednakże również miejsce, gdzie bywa ruch W i Z ukierunkowania Sośnica/Zabrze. Wielkość tablicy to 21 metrów kwadratowych, a jej rozdzielczość to 576 na 336 pikseli. reklama ta dochodzi do koło 20000 odbiorców w ciągu dzionka. W czasie emisji między 6 rano a dwudziestą drugą wieczorem. Z tego powodu nie czekaj i zamów własną reklamę już w tej chwili! - obejrzyj bilboardy w Rudzie Śląskiej.


billboardy ruda śląska
Author: Bill Abbott
Source: http://www.flickr.com
Billboardy ruda śląska to niewiarygodnie szeroki zasób usług, gdyż wewnątrz samym miasteczku powstało parę firm specjalizujących się w wytwarzaniu billboardów (jest to przydatne, głównie gdy klient nie ma konkretnego pomysłu, jak powinna wyglądać reklama, a pragnie sięgnąć po dobre wyniki). W samiutkiej Rudzie Śląskiej powstało bardzo dużo lokalizacji na dworze, w których pojawiła się możliwość "założenia" tego typu reklamy. Jeżeli wybierzemy dobrego sprzedawcę billboradów (lub, jak najczęściej bywa - najemcę) to nasza reklama ma szanse wybić się i dotrzeć do wielu odbiorców, który to następnie "odwiedzą" to co dojrzeli na billboardzie - czyli nasz zareklamowany przybytek - tu o telebimie w Gliwicach na Pszczyńskiej.


Nie bój się oraz zawierz na specjalistów, którzy pomogą Ci sięgnąć po sukces! Nie czekaj! Zakup swoją reklamę a także raduj się jej skutkami już teraz!