Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Elektroniczne rozliczenie pit za okres 2016 - 2017

Czytaj...

każdego roku w czasie składania pit kolejki pod Urzędem Skarbowym nieustannie się przedłużają. Nie musi tak jednak być.


Aktualnie dostępnych jest sporo rozwiązań, które bardzo ułatwiają stworzenie rozliczenia oraz wysłanie gotowego dokumentu do Urzędu.
„Rozlicz pit online” to rada, której podatnicy udzielają sobie coraz częściej. Portale internetowe do rozliczeń online mają darmowe programy, które umożliwiają błyskawiczne wypełnienie pITu. wyeksportowanie do konkretnego formatu, wydrukowanie oraz bezpośrednie wysłanie do Urzędu. Dawniej słysząc „rozlicz pit online” przeważająca część osób automatycznie zbywała tego sortu możliwość – wynikało to z zwykłego strachu. Współcześnie rozliczenia przez Internet to standard w większej części Unii oraz świata.


rzut - sport
Author: Miguel Discart
Source: http://www.flickr.com


stanowiska
Author: Ghelamco Poland
Source: Ghelamco Poland


Rozlicz pit z głową. Tego rodzaju maksymą w dalszym ciągu kieruje się przeważająca część składających deklaracje - czytaj na pi-tax.pl. Płacenie podatków może być jednak znacznie mniej stresujące niż dotychczas. Rozlicz pit przez sieć – to nowoczesna forma wywiązania się z obowiązków płatniczych, która daje podatnikowi większe pole do manewru - przeczytaj więcej. Podstawową zaletą rozliczeń on-line jest zdolność szybkiej korekty w przypadku pomyłki bez konieczności ponownego wypełniania całych druków oraz jeżdżenia się do Urzędu z wyjaśnieniem. Chociaż z programów i serwisów rozliczeniowych rok rocznie korzysta coraz więcej petentów to liczba ta jest ciągle niższa niż w innych krajach.
Można mieć tylko nadzieję, że w następnych latach użytkownicy dadzą się przekonać, że pit (zobacz pitroczny) online to rozwiązania, która najzwyczajniej uprości życie, a nie przyniesie dodatkowych problemów.