Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Na co trzeba zwarać uwagę w czasie zakupu nowego auta?

Czytaj...

Z roku na rok zakup nowego auta jest dla statystycznego mieszkańca naszego kraju jeszcze w większym stopniu dostępny. Pomimo tego zdobycie odpowiedniej kwoty wciąż żąda znacznie dłuższego czasu, niż jest to wymagane w przypadku obywateli państw za naszą zachodnią granicą.


samochód
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com


Z tego też powodu wybór kolejnego auta musi zostać poprzedzony szczegółowym przeanalizowaniem obecnych na rynku propozycji.


Dobrze byłoby zanim jeszcze odwiedzimy dealera, starannie określić nasze potrzeby.

Zachęcamy - naciśnij tutaj używane ciężarówki i przeloguj się na kolejną naszą witrynę. Na niej oczekują na Ciebie nowe i fachowe wiadomości.

W tym celu musimy przygotować listę potrzebnego wyposażenia dodatkowego, ponieważ każdy wytwórca proponuje różne pakiety, które różnią się między innymi ceną. W niektórych przypadkach mogłaby ona mieć rozstrzygający wpływ na ostateczną cenę kupna. Ważny jest też wariant napędu, przy czym należy pamiętać, że jeżeli samochód (sprawdź to koniecznie) jest wyposażony w motor diesla albo elektryczny, to również będzie posiadało to odbicie w wielkości ceny. Nie należy jednak oszczędzać na wyposażeniu dotyczącym bezpieczeństwa (ASR). Jeżeli interesuje nas samochód z manualną skrzynią biegów, powinniśmy sprawdzić, czy posiada ona 6 biegów. Jeśli tak, będzie to miało korzystny wpływ na luksus oraz ekonomię podróży.


Trzeba także mieć w pamięci, że na jej wpływ ma nie jedynie wielkość silnika, lecz także m.in. sposób jazdy czy też koszty przeglądów. Producent samochodu posiada też wpływ na cenę elementów eksploatacyjnych.
Jeżeli wybierzemy nowoczesny motor wysokoprężny, należy liczyć się ze znacznym kosztem filtra cząstek stałych. Ponadto długa gwarancja zazwyczaj nie uwzględnia mnóstwa istotnych podzespołów oraz jest obarczona konkretnym limitem przebiegu auta.