Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Jak można uzyskać pomoc w odprawie celnej?

Czytaj...

Handel międzynarodowy to dziś najważniejsza gałąź handlu w ogóle. Polscy przedsiębiorcy coraz częściej importują tanie produkty zza granicy, sprzedając je w kraju w znacznie wyższej cenie. Pewna grupa właścicieli sklepów zniechęca się jednak z powodu złożonych procedur celnych.
Jeśli chcemy zacząć sprowadzać produkty z Tajlandii, albo z innych krajów, a stresujemy się, iż z powodu niewiedzy oraz braku doświadczenia, wpakujemy się w jakieś nieprzyjemności, warto skorzystać z fachowej pomocy. Doświadczona firma spedycyjna każdego dnia ma do czynienia z odprawą celną, z łatwością da sobie zatem radę z dopilnowaniem wszelkich formalności, dotyczących dokumentacji, czy uiszczenia koniecznych opłat.

Jeżeli szukasz podobnych danych na omawiane zagadnienie, znajdziesz je z pewnością po przejściu na stronę (https://www.s-performance.pl/), więc nie wahaj się tylko kliknij tu.

spedycja
Author: Barry Lewis
Source: http://www.flickr.com


Prawdą jest też to, że firma spedycyjna ma już swoje dojścia, może więc usprawnić proces sprowadzenia towaru zza granicy. Jeśli planujemy sprowadzić towar, mamy do wyboru różne metody transportu. W przypadku ciężkich przedmiotów o dużych gabarytach najlepszym rozwiązaniem jest rzecz jasna fracht morski, albo spedycja kolejowa - przejrzyj ofertę itl-omega. Zanim wybierzemy którąś z metod transportu, porównajmy ceny, ale też dopytajmy, jaki będzie czas realizacji zamówienia. Zazwyczaj transport opony przemysłowe dystrybutor drogą morską trwa dłużej, ale jest także tańszy i umożliwia przetransportowanie towarów niemal z każdego zakątka globu.Spedycja kolejowa to rozwiązanie dość szybkie, należy natomiast pamiętać, iż nie wszędzie dostępne są szlaki komunikacji kolejowej, umożliwiające przewożenie towarów. Niezależnie od tego, jaki sposób transportu towarów wybierzemy, czeka nas jeszcze odprawa celna. Do czasu przewozu trzeba więc doliczyć kilka dni, a czasem wręcz tygodni, niezbędnych na wykonanie formalności celnych - poznaj firme itl-omega. Pamiętajmy, żeby zatrzymywać wszelką dokumentację spedycyjną, wiążącą się z transportem towarów, tak, by w razie jakichkolwiek wątpliwości mieć poświadczenie swoich dobrych intencji. Przy pierwszych paru razach formalności mogą nas przerażać i dobrze jest skorzystać z pomocy firmy spedycyjnej, później jest to już wyłącznie nasza decyzja, czy wolimy zająć się wszystkim osobiście i trochę zaoszczędzić, czy też wolimy komuś zapłacić i jedynie oczekiwać na towar.