Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Przewóz towarów jest obecnie mocno zróżnicowany i stawia właścicielom firm spedycyjnym nowe wymagania

Czytaj...

Transport towarów i ludzi na przestrzeni wieków znacząco się przeobraził. Pojawiły się silniki dieslowskie, które są tak mocne, że można je było zamontować pod maskami samochodów ciężarowych. I nie trzeba już przewozić ciężkich półfabrykatów koleją, choć i ten rodzaj spedycji bywa przecież do do współczesnych czasów wykorzystywany. Na rzeczone wyżej zmiany wpłynął także szerszy zakres asortymentu, który należy przemieścić z z miasta do miasta. Samochody ciężarowe musiały zostać dostosowane np. do przewozu bydła. Jednakże nie wszystkie firmy transportowe mają na stanie odpowiednie naczepy, niekiedy muszą je po prostu wypożyczyć.
transport i spedycja
Author: Jean-Pierre
Source: http://www.flickr.com
Nie każdy przedsiębiorca jest w stanie, szczególnie na początku, wyposażyć się we wszystkie potrzebne do pracy narzędzia. Z czasem, gdy się dorobi, dokupi resztę resztę przyborów, co poskutkuje poszerzeniem oferty usługowej. Nie inaczej sprawa się przedstawia w przypadku firm transportowych. Na początku najczęściej należy zadowolić się dwoma bądź kilkoma manami i przeszukiwać sieć pod kątem hasła wynajem naczep ciężarowych - firma wynajmująca naczepy. A po dekadzie można już spokojnie pomyśleć o nowych pojazdach i ich dodatkowym wyposażeniu.Do transportowania hond potrzebne są takie naczepy, które umożliwiają szybki załadunek oraz wyładunek. Najczęściej są tak skonstruowane, aby jak najwięcej fordów przewieźć za jednym zamachem.

Ciekawią Cię różnego rodzaju inne newsy (https://transcomp.pl/oferta/organizacja-i-bezpieczenstwo-ruchu/)? Jeżeli tak, to przekieruj się na podaną stronę i sprawdź, co dla Ciebie stworzyliśmy. Będziesz zaskoczony.

Wybrane modele są również wyposażone w dźwigi HDS, które umożliwiają transport ciężkich towarów i ich załadunek. Takie modele bywają najczęściej wykorzystywane przez firmy zajmujące się np. wywózką śmieci w kontenerach.

Jeśli szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię zagadnienia wiążące się z tą tematyką, to kliknij ten link i sprawdź - na pewno Cię to zaintryguje!

Jeszcze inne naczepy używa się do przewozu mrożonych mięs. Zwłaszcza w wakacyjne dni transport żywności sprawia trudności, bo tego rodzaju bagaż szybko się psuje, nawet jeśli dosypano doń konserwanty. Takie poruszające się zamrażarki bywają niekiedy zastępowane przez ciężarówki chłodnie, w których można znaleźć np. świeże brokuły oraz gruszki.

Author: Barry Lewis
Source: http://www.flickr.com
Wynajem naczep ciężarowych i plandek może okazać się dobrym pomysłem na zarabianie - oferta wynajmu plandek. Wypadki chodzą po ludziach i zdarza się, że plandeka ulegnie rozdarciu. W takiej sytuacji pojazd ciężarowy nie może wyjechać w drogę. Aby nie zawieść swoich wspólników, posiadacz firmy transportowej musi wynająć nową naczepę i dopiero potem wyekspediować transport.