Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób otworzyć sklep on-line? Od czego zacząć oraz jakich błędów się wystrzegać?

Czytaj...

Szukasz pomysłu na e-biznes oparty na twojej pasji, całkiem elastyczny, jaki będziesz mógł realizować z domu? Chodzi ci po głowie prowadzenie sklepu on-line?


Bez względu na to czy chcesz sprzedawać kosmetyki, ukOChane przyprawy, handmade czy mają to być wykładziny bagażnikowe hurt – musisz skoncentrować się na skutecznej sprzedaży.


wykładziny bagażnikowe hurt
Author: peddhapati
Source: http://www.flickr.com


Jakiego rodzaju asortyment powinieneś zaoferować w swym sklepie online? Nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie.

Mamy ochotę Cię namówić do przeczytania naszego następnego wątku. Po prostu kliknij w źródło (www.autopietrzak.pl/cms/dzial/61/czesci) i oglądaj bez ograniczeń to, co najlepsze.

Nie ma czegoś takiego jak najlepszy asortyment dla sklepu internetowego. W sieci można znaleźć sklepy z wszelkim asortymentem, co nasuwa banalny wniosek – można sprzedawać wszystko i na tym zarabiać. Jednakże istnieją pewne metody oraz techniki, dzięki którym można wybrać dobrą branżę do sprzedaży.

Jeżeli ta publikacja dała Ci do myślenia, to zerknij na omówienie, które omawia zbliżoną problematykę. Tamten materiał zapewne także Cię zaciekawi, więc kliknij tutaj.

Chodzi tutaj głównie o przestrzeganie paru zasad oraz aranżowanie odpowiedniego core biznesu.


Własny pomysł na sklep warto rozpocząć od stworzenia tzw. rdzenia produktowego dla sklepu, innymi słowy wyboru branży. W następnej kolejności należy podzielić taką branżę na 3 kategorie: Główna kategoria produktów – To kategoria, na jakiej najbardziej nam zależy, i na jakiej będziemy najwięcej zarabiać. To takie towary, które będą się sprzedawać w największej ilości i będziemy mieli ich w sklepie najwięcej. Przykładowo: sprzedając obuwie, możesz wyspecjalizować się w szpilkach i większość asortymentu będą to szpilki. Kategoria dodatkowa – jest to kategoria artykułów, jakie możemy dodatkowo sprzedawać obok towarów podstawowych.
Kategoria akcesoriów – W owej kategorii warto zgrupować artykuły „dodatki”, zatem towary, jakie będą dokupowane do głównego towaru. Dzięki nim można w prosty sposób podnieść wartość zakupowego koszyka.