Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

O hydrografice i jej wykorzystaniu w praktyce

Czytaj...

Co to jest hydrografika? Jest to jedna z bardziej nowatorskich metod nakładania druku. Co powinieneś wiedzieć o hydrografice?
wyścig WRC
Author: number8⃣photo
Source: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności hydrografika pozwala nanosić różne wzory na nawet wyjątkowo skomplikowane powierzchnie. By je wykonać, należy posiadać odpowiednie elementy, do których zaliczają się wanna do hydrografiki, folia, aktywator a także specjalna przemysłowa zmywarka. Jednym ze szczególnie istotnych kroków, którego nie można nie wziąć pod uwagę, jest odtłuszczanie powierzchni i jej zmatowienie. Oprócz tego trzeba pomalować ją podkładem, zaś po nałożeniu wzoru nanieść bezbarwny lakier, który zabezpieczy naniesiony druk wodny i ochroni go przed niszczeniem. Druk wodny wykonany w technice hydrografiki można wykorzystać m.in. w gałęzi przemysłowej, motoryzacyjnej oraz reklamowej.Świetnie nada się również do wzorów na wózkach dziecięcych albo akcesoriach do domu. Druk wodny rewelacyjnie dekoruje każdy rodzaj nawierzchni - przykładowe produkty na . Na folii można nanieść wszelkie możliwe wzory, w tym te geometryczne albo wzory imitujące drewno lub marmur, dzięki którym artykuł, na którym zostanie zastosowany, znacznie zwiększy swoją wartość i podniesie się poziom jego estetyki.


samochód z grafiką
Author: Glen Wallace
Source: http://www.flickr.com
Dostępne są nawet najbardziej nietypowe desenie – wszystko zależy od osobistych potrzeb klienta. Do tego powyższy rodzaj druku jest nad wyraz trwały i trudno na nim wyrządzić jakiekolwiek uszkodzenia. Profesjonalizm jego wykonania gwarantuje najlepszą jakość.

Jeżeli chcemy wiedzieć więcej na temat hydrografiki, możemy zapisać się na szkolenia z hydrografiki.

Fascynuje Cię omawiany materiał? Jeżeli tak, to bez zwłoki kliknij ten link - ta oryginalna strona www proponuje zbliżoną problematykę.

Nie tylko nauczymy się prezentowanego sposobu nanoszenia druku, ale będziemy mogli rozszerzyć zakres swoich usług a także pozyskać następnych klientów interesujących się tą nowatorską techniką - praktyczne warsztaty z hydrografiki uczą m.in. w jaki sposób dobierać odpowiednie farby, kolory oraz dobrze przygotować miejsce pracy. Uczestnicy warsztatów zaznajomią się także z budową wszystkich wymaganych do przeprowadzenia tego procesu sprzętów i tego czym kierować się w trakcie wybierania dostawców materiałów. Do tego każdy dostaje materiały szkoleniowe, które pomagają w przyswajaniu informacji. Warto jest więc bliżej zaznajomić się z tym tematem i wykorzystać nowe narzędzia.