Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu powinieneś mieć motor?

Czytaj...

Czy zakup przez dojrzałego mężczyznę motocykla można uznać za pośredni przejaw kryzysu średniego wieku? A być może motocykl to zwyczajnie motocykl? Przeczytaj, nim go nabędziesz!


Oznajmijmy to sobie otwarcie – jest mnóstwo powodów, jakie przemawiają za tym, byś chwilę po przekroczeniu tak długo wyczekiwanej czterdziestki nabył sobie nareszcie swój pierwszy motor.


Masz już wszystko; domek, praca, dzieci, pojazd? Brak ci tylko jednej rzeczy – uczucia niczym nieograniczonej wolności. Wolności nie możesz kupić – można nabyć dwa kółka. Kiedy byłeś młody, do szczęścia wystarczał bicykl. Teraz musisz mieć motor. I już. Jak kowboj bez rumaka, zawodowy kierowca bez samochodu ciężarowego, pilot bez płatowca, tak ty bez motocykla... po prostu nie dasz już rady. Wyłącznie w przeciwieństwie do wszystkich nie potrzebujesz mieć nowego, lepszego przyrządu do pracy. Potrzebujesz odskoczni. Czegokolwiek co da ci parę rodzajów zadowolenia a także ową wolność, o której wspomniałem. Te rozkosze – to fakt posiadania czegoś kosztownego i w sumie całkowicie zbędnego , czegoś fajnego, przy czym da się podłubać (jak ktoś lubi), bądź czym można pojeździć (co lubi prawie każdy).

Kliknij ten link i sprawdź tutaj dodatkowe informacje na ten temat - one na pewno Cię zaciekawią, więc nie zwlekaj zbyt długo:)

Z tym że jazdy motocyklem nie można konfrontować z jazdą nawet wysokiej klasy wozem. Bez klimatyzacji, bez używania pasów , bez wezgłowia i bez wspomagania kierownicy – to będzie prawdziwa jazda!


miasta
Author: JOHN LLOYD
Source: http://www.flickr.com
Może już czas odwiedzić sklep motocyklowy, bowiem motocykl – to nie wyłącznie pojazd.


Jest to subkultura, od strojów zacząwszy, a na stylu życia kończąc. Niesłychanie twarzowe skórzane kurty, stylowe kaski i obowiązkowe okulary przeciwsłoneczne, specjalne buty i rękawice.