Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Powerbox

Czytaj...

Teraz rynek nie sprzyja zanadto wyprawą samochodem. Ten zużywa bowiem sporo benzyny, która z roku na rok staje się coraz bardziej kosztowna. Alternatywą dla samochodów na benzynę okazują się rodzaje na gaz bądź na prąd, są one jednak ciągle raczej rzadko spotykane.


Samochód na trawie
Author: Black nexus.eu Photography
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze odmiennym zamysłem mogą okazywać się nowatorskie chipy, mające wpływ na zużywanie benzynę w samochodzie. W takim celu pożyteczny może być na przykład chip tuning.

Jeśli zaciekawiła Cię taka tematyka, bez wahania zobacz również to użyteczne omówienie, ponieważ zobaczysz tam niezwykle atrakcyjne informacje.

Czym on jednak jest i do których aut daje się go użyć?

Chip tuning to rozstrzygnięcie pozwalające zwiększyć moc a, także momentu jak również obniżać spalania paliwa w samochodzie. Trzeba przy tego typu rozwiązaniach sprawdzać bądź poszczególny rodzaj chipu będzie odpowiadał pod daną markę. Dobre a, także sprawdzone firmy takiego zakresu mają bogate rozwiązania chipowe, jakie powinny usatysfakcjonować większość klientów. Tego typu możliwości nie są przy takim zanadto kosztowne oraz są dopasowane do możliwości finansowych klientów poszczególnych jak również tunerów albo również (odsyłam do tego serwisu) dystrybutorów. Reguła ich funkcjonowania jest tu łatwa: przez instalowanie konkretnego chipu zwiększa się moc jak też chwila obrotowy, zmniejsza się z kolei ilość spalanego paliwa. Jak to jednak bywa osiągane? Działanie tego typu są dość jasno wytłumaczone na rozlicznych
Czerwony samochód
Author: Gib Goodrich
Source: http://www.flickr.com
stronach sieciowych, kto chce je zgłębiać, najlepiej żeby wpisał w swoją wyszukiwarkę hasło takie jak: chip tuning.

Dla posiadaczy samochodów na gwarancji, firmy takiego zakresu są w stanie oferować rozstrzygnięcie jakim okazuje się na przykład specjalny box. PowerBox jest z reguły dość rozsądną alternatywą dla zwykłego chiptuningu. Najnowsze, sieciowe moduły to zewnętrzne urządzenia, jakie da się prosto przymocować do pojazdy za pomocą fabrycznych wtyczek. Metoda jest szeroko prosta w montażu i nie sprawia żadnego problemu. Tegu rodzaju Powerbox działa porównywalnie do chiptuningu, jednak nie wymaga on wprowadzenia jakichkolwiek modyfikacji do samochodu. Powerbox daje się prosto wyciągnąć z pojazdu jeszcze przed ewentualną wizytą w serwisie, a potem ponownie można go w auto wmontować, przykład: chip bmw 320.

Po określonym czasie, choćby okresie gwarancji, da się też zamienić box na chiptuning. Nowoczesne maszyny takiego zakresu są sterowane również bezprzewodowo przez iOS) jak również Androida, dzięki bezpłatnej nowatorskiej aplikacji pozwalają banalnie kontrolować moc, zmieniać programy, włączyć jak również wyłączać boxa jak również kontrolować poziom mocy oraz dynamiki. Właściwa obudowa z wymienianymi wiązkami umożliwia skorzystać z urządzenia w samochodach z wielorakimi rodzajami silników. Najlepiej przy zakupie takich urządzeń mocno przyjrzeć się oceną o nich oraz poczytać, co jeszcze intrygującego dla auta może zaproponować firma oferująca Power box.