Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Który facet nie pragnąłby mieć szybkiego samochodu, którym woziłby swą narzeczoną?

Czytaj...

pojazd w obecnych czasach to bardzo istotna rzecz. Wyjeżdżamy po dzieci ze szkoły, na zakupy. A i jakieś wakacje także się każdemu przecież należą. Samochód powinien być, a zdarza się, iż są w rodzinie i dwa.
limuzyny
Author: Microsiervos Geek Crew
Source: http://www.flickr.com


A jeszcze jak jest szybki, to jest to spełnione pragnienie wszelakiego mężczyzny.


Białe rolety dzień i noc
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner


Zastanowić się należałoby na czym opiera się chip tuning. Jest to komputerowe zwiększenie siły silnika. Dzisiaj wiele aut posiada spore rezerwy siły, które można by stosunkowo nietrudno uwolnić. Wtedy robi się chip tuning.

Zaintrygował Cię nasz tekst? Jeżeli tak, to w najnowszym wpisie (http://s-performance.pl/hamownia/) również przeczytasz coś, co okaże się godne Twojej uwagi. Kliknij zatem tu!

Wtenczas fachowiec podłącza swój komputer do centralki sterującej samochodu i modyfikuje porcję podawanego paliwa, okres i kąt wyprzedzenia zapłonu, a także maksymalne dopuszczalne obroty motoru. Decydując się na chip tuning w późniejszej kolejności można zabawić się w zamianę podzespołów automatycznych. Posiadacze samochodów z motorem diesla decydują się również na usunięcie tzw. ekologii zatem np. klap wirowych. Należy się jednak zadumać z jakiego powodu potrzebny jest chip tuning, jakby producenci samochodów od razu nie byli w stanie umożliwić ogromnej frajdy z jazdy autem o największej mocy.


Decydując się na chip tuning trzeba znaleźć należytego specjalistę, który zna się na swej robocie i wykona chip tuning nie psując nic odmiennego w naszym ulubionym samochodzie.

Czy wpisy zaprezentowane na tej witrynie sklep z akumulatorami warszawa całkowicie Cię uradowały? Mamy nadzieję, że tak. Jednakże, jeżeli chcesz więcej, to wejdź tu.

Właściwy specjalista chip tuning zaczyna od sprawdzenia stanu technicznego auta klienta oraz od usunięcia możliwych usterek.
Bezcelowe jest wykonywanie chip tuning w niesprawnym samochodzie, bo to może doprowadzić do jeszcze znaczniejszych usterek. Następnie samochód trafia na hamownię, w jakim miejscu jest badany przebieg siły i momentu obrotowego oraz jeśli okaże się, że całość jest w porządku, można zabierać się za chip tuning.