Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Chiptuning - a więc, kolejny tekst z cyklu "z jakimi rzeczami to się zjada?"

Czytaj...

Zastanawiasz się, jak ulepszyć swoje auto? Wydaje Tobie się, iż nie wykorzystujesz całego jego potencjału? Jeśli tak, to doskonale wybrałeś temat do odczytania! Wewnątrz naszym pisanym dzisiaj felietonie po opowiadamy Ci o najlepszym sposobie na tak zwane "podrasowanie", autka, czyli wspaniale znany mechanikom Chiptuning! Po raz pierwszy usłyszałeś to słówko? A więc przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się o tym słowie jak najbardziej dużo!


Napomknięty wewnątrz temaciku a także wstępie Chiptuning, a dokładniej: "Chip Tuning", to najlepsze wyjście z sytuacji, gdy wydaje naszym osobom się, że posiadamy samochód - określmy go słowami: "super łał" - a jego silnik jest słabiutki jak niemowlę i porusza się z prędkością żółwia, który to próbuje przebyć góreczkę za wzniesieniem.


samochodu
Author: Rubbermaid Products
Source: http://www.flickr.com/photos/rubbermaid/2949398650/


Tego rodzaju "wada" silniczka, nie bywa spowodowana marką, czy modelowi konkretnego autka, ale tak naprawdę jest "wadą", którą z pełną premedytacją przekazuje naszym osobom producent razem z zakupem samochodu. W rzeczywistości, każdy silniczek kryje w sobie ogromny potencjał, który to zostaje "niwelowany" poprzez własnego producenta. Z jakiego powodu? Postaramy się na to odpowiedzieć.

Żeby uzyskać nowe informacje na prezentowane zagadnienie przenieś się tutaj, a zapewne nie poczujesz się zawiedziony Sprawdź to!

br>
Czy pragniesz zdobyć nowe informacje na opisywany temat? Jeżeli tak, to zobacz, jakiego typu wiadomości posiada porządna treść (http://www.hurtopony.pl/opony-uniroyal.html), niewątpliwie również Cię zainteresują.

Pierwszą rzeczą, która to powoduje wspomniane "osłabienie" mocy silniczka autka, bywa to, iż wspomniany producent zostawia pewnego rodzaju margines błędu, gdyby eksploatacja auta była nieprawidłowa.
Następny powód to to, iż w Europie kwota autka jest uzależniona od siły wspomnianego silniczka, oraz po trzecie - Tak zwana "Strategia fabrycznych ograniczeń", która pozwala dokładnie na stopniowe zwiększanie parametrów silniczka, bez zmian mechanicznych w silniczku.