Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Dywaniki do bagażnika - a więc, jak zadbać o czystość z tyłu naszego własnego samochodu

Czytaj...

Przeciwko pozorom dywaniki na tył samochodu są niewiarygodnie popularnym zakupem nie jedynie w Polsce, ale i na świecie. Dla sporo spośród nas, samochód bywa albo naszym dzieckiem (najbardziej często określają je tak kobiety), albo naszą "dziecinką" (to konkretne określenie bardziej często usłyszymy od mężczyzn).


przykładowa strona internetowa
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com


Jak by jednak nie było - samochód to dla sporo z nas nasz skarb, o którego to niewiarygodnie dbamy i od zewnątrz i od wewnątrz jego obudowy.

Czyżbyś czuł ochotę na więcej artykułów na opracowany tu temat? Namawiamy w takim razie do nowej strony - po prostu naciśnij to dywanik do bagażnika i przenieś się do naszego serwisu.

Dziś zajmiemy się temacikiem ochraniania jego czystości "z tyłu", a więc czystości w bagażniku...
Każdziutki ma pojęcie, że by było czysto, trzeba sprzątać. Jednak powstały takie miejsca, w których zachowanie czystości jest naprawdę trudne oraz jednym z takiego typu miejsc jest dokładnie bagażnik w samochodzie. Z jakiego powody tak bywa? Otóż do bagażnika dajemy praktycznie Wszyściutko i to nie tylko chodzi o nasze zakupy, czy też torby podróżne - władamy tam też takiego typu rzeczy jak opony - często umorusane z powodu faktu, iż właśnie były one na naszych kołach - czy też inne przedmioty, które to czasem jesteśmy Zmuszeni przewieźć, a które nie bywają wcale czyste. Dla tego powodu właśnie powstały dywaniki bagażnikowe, na które nie posiadając problemu możemy stawiać nawet niewiarygodnie umorusane przedmioty, po czym na finiszu wystarczy je umyć lub przeprać (w zależności od tego, jakiego typu mamy w posiadaniu wspomniane dywaniki: Gumowe, czy Welurowe).


Warto wspomnieć, iż poza dywanikami do wnętrza bagażnika, możemy natrafić też na nazwę Maty, które również bywają przeznaczone do bagażnika samochodu. Każdy rodzaj auta, posiada inny rodzaj bagażnika, dlatego przy kupnie dywanika, koniecznie spoglądaj na modele, do jakich one pasują!