Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Ewentualności sponsorowania dla niewielkich, średnich i nowiutkich przedsiębiorstw

Czytaj...

Założenie firmy zdoła być ogromnie opłacalne, na nieszczęście nie jest takie bezproblemowe. Młode, nowiuteńkie firmy potrzebują na starcie funduszy na założenie działalności, jednak nie zawsze wiedzą skąd mogą takie fundusze otrzymać. Oczywiście wolno starać się o kredyt w banku, w szczególności, że poniektóre placówki bankowe oferują interesujące kredyty dla nowych firm. Niemniej jednak nie zawsze pozyskanie kredytu jest bezproblemowe, częstokroć bywa tak, iż bank odmawia nam kredytu. Gdzie wyszukiwać pomocy w takiej sytuacji oraz skąd wziąć kapitał na założenie firmy?

firma
Author: Steve Jurvetson
Source: http://www.flickr.com

Fundusze na rozpoczęcie działalności, inaczej tak zwane finansowanie startupów, możemy dostać z unijnych pieniędzy .

Zainteresował Cię nasz tekst? Jeśli tak, to bez wahania zobacz, co jest w ofercie (http://www.szukasz-pracy.pl/pracownik-szklarniowy-uprawa-ogorkow/), która tyczy się tej samej kwestii.

Unia Europejska oferuje fascynujące dofinansowania dla nowiuteńkich, młodych i początkujących firm, które pomogą nam stawiać pierwsze kroki na dróżce do kariery. Dotacje unijne cieszą się pośród młodych przedsiębiorców znaczną sławą, ale nie tylko pośród nich, albowiem Unia Europejska proponuje także dotacje dla małych i średnich przedsiębiorstw, przykładowo na rozrost firmy bądź nowiuteńkie inwestycje. Jeżeli chcesz uzyskać unijną dotację, powinieneś dowiedzieć się które programy dotacyjne funkcjonują na terenie Twojego województwa - czytaj dalej.


Aby się tego dowiedzieć wystarczy udać się do regionalnego urzędu marszałkowskiego czy też do urzędu pracy. O dofinansowanie dla firm i przedsiębiorstw wolno ubiegać się z różnorodnych źródeł oraz programów, takich jak choćby Rozwój Obszarów Wiejskich czy powszechnie znany Kapitał Ludzki. Dotacje z Unii nierzadko mogą być znacznie większe, aniżeli pieniądze uzyskane z kredytu, wobec tego jeśli planujesz założyć prywatną działalność gospodarczą albo chcesz zwiększyć czy rozciągnąć swoją firmę - najpierw poznaj się z ofertą dotacji unijnych. Kiedy już dowiesz się, jakie programy dotacyjne działają na terenie Twojego województwa, dowiedz się co wypada zrobić, żeby bez kłopotu zdobyć dofinansowanie.

Jeśli niezwykle emocjonuje Cię analizowana tutaj sprawa, poza tym koniecznie zobacz tekst w serwisie (https://szukasz-pracy.pl/czy-mozliwa-jest-praca-bez-znajomosci-jezyka-w-holandii/) omawiającym podobne tematy.

Na pewno potrzebne okaże się przygotowanie dobrych dokumentów czy biznes planu.