Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

SPA dla Twojego auta

Czytaj...

Jak przekonują pomysłodawcy, segment usług luksusowych w branży motoryzacyjnej to cały czas nisza, którą warto się zaciekawić. W końcu ślicznych oraz kosztownych czterokołowców cały czas na polskich szosach przybywa.


kosmetyka samochodowa
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Czym zajmuje się kosmetyka samochodowa? Celem usługi jest wzniesienie estetyki auta na najwyższy poziom dzięki właściwym zabiegom takim jak pucowanie Lakieru jak też eliminacja wszelakich zarysowań, nakładanie laków oraz warstw ochronnych i systematyczna pielęgnacja, jaka ma za zadanie podtrzymać wszystkie części wozu w dobrym stanie.


Takie fachowe działania trudno porównać z usługami tradycyjnych myjni, tak pod kątem zaawansowania jaki i wydatków. Zdecydowana większość klientów to właściciele wozów segmentu premium. Bardzo często są to entuzjaści motoryzacji, dla jakich wóz to coś więcej, aniżeli wyłącznie środek przewozu. Z drugiej zaś strony coraz sporzej indywidualnych użytkowników i firm rozumie, iż bieżąca dbałość nie wyłącznie o techniczny stan pojazdu procentuje, chociażby w czasie zbycia czterokołowca bądź zwrotu do leasingodawcy. Niestety tradycyjne myjnie (www.sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/weze_do_myjek_techkar/weze_myjka_domowa_techkar/weze_nylon_30m_techkar,2,3616) nie proponują podobnych rozwiązań, poza tym to jest rynek, gdzie występuje dość duża konkurencja, trudno zatem liczyć na naprawdę satysfakcjonujące zarobki.

Gdy uznasz, że użyteczne byłyby dodatkowe artykuły na opisywany temat, to kliknij ten link oraz zobacz ponadto inne wiadomości (manewr.eu/).

Mimo że ceny za auto detailing są dosyć wysokie, jednak warto dokonać takowej inwestycji. Odpowiednio prowadzony interes z pewnością przyciągnie mnóstwo odbiorców.


Na pewno reklama w lokalnych mediach podobnej działalności powinna być starczająca. Najbardziej liczy się pomyślunek, dobre ceny i profesjonalizm względem klientów. To za każdym razem procentuje w biznesie.