Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/cinekmotocykle.pl/includes/menu.inc).

Zamiłowanie do motoryzacji – zainteresowanie na całe życie. Czy dotyczy również Ciebie? A może kogoś z Twoich bliskich?

Czytaj...

Ludzie mają różne pasje. Na pewno zresztą spostrzegasz to, patrząc na swoich przyjaciół. Jedni lubią wyjazdy, inni literaturę, jeszcze następni niezwykłe sporty. Skaczą ze spadochronem czy szaleją na desce windsurfingowej. Tak naprawdę nieważne, co robimy w wolnym czasie, ważne, by sprawiało nam to szczęście.

Odprężało nas, pozwalało nam wypocząć, rozwijało. Całkiem sporo ludzi interesuje się motoryzacją. Jest ona powszechna szczególnie wśród mężczyzn. Jedni uwielbiają samochody, inni znowu motocykle lub też skutery. Mają nad wyraz osobisty i emocjonalny (a niekiedy wręcz nabożny) stosunek do posiadanych pojazdów. Wyjątkowo się o nie troszczą, zdarza się, iż nawet mocniej niźli o swoje własne zdrowie. W swoich garażach robią małe warsztaty, w jakich spędzają każdy wolny moment. Każdego dnia zaglądają tam choćby na godzinkę, a gdy mają wolne – na znacznie dłużej. Zamawiają części i do motocykli lub do aut i eksperymentują (sprawdź na motomat). Samodzielnie naprawiają drobne awarie. Żadnemu mechanikowi nie ufają tak mocno jak samym sobie.czerwony motory na stopce
Author: Craig Howell
Source: http://www.flickr.com
Zresztą mechanik nie jest im potrzebny, znakomicie wiedzą, jak zaradzić większości kłopotom. W ten sposób mogą również oszczędzić. Ale nawet gdy ich pojazd działa akurat doskonale i nie przechodzi żadnej usterki – oni i tak bezustannie coś poprawiają, doskonalą.

Jeżeli intryguje Cię niniejszy tekst, to bez ociągania kliknij tu oraz przeczytaj dodatkowo inny tak samo pasjonujący news baterie do wózków widłowych.

Wychodzą z założenia, iż ich pojazd za każdym razem może funkcjonować jeszcze lepiej i lepiej. Wieczorami natomiast czytają czasopisma branżowe. Potem wymieniają się wiedzą oraz opiniami z innymi miłośnikami. Radzą sobie nawzajem, gdzie można zakupić doskonałej jakości, jak również niedrogie części i akcesoria do motocykli lub (więcej info) w jaki sposób przeprowadzić rozmaite naprawy.

Rozmawiają czy lepsze są motory, czy też skutery. Udzielają się w sieci, a kilka razy w roku jeżdżą na specjalne zjazdy, także takie, jakie odbywają się daleko od ich miejsca mieszkania. Ich pasja bywa czasami irytująca dla bliskich, otoczenia, lecz oni z niej nie rezygnują. Poszukują osób, które będą mogły znieść ich hobby i dziwactwa, chociaż doskonale by było, aby nawet je podzielały.